Facebook hesap kapatma v1 (1 Viewer)

İ

İbrahim

Sonra Facebook' un taklit formuna girin konunun altında linki mevcut
Ve yüklediğim screenshot daki belirlediğim ve yazdıklarım şeyleri uygulayın bende türkçe olmuş orayı Deutschland yapın türkçe sakın yapmayın yoksa olmaz

ALINTI YAPTIGIN BELLİ DE BARİ FORUMLA SS İ PAYLAŞ FORUMA KATKIN OLSUN

Credits
1,831
Rating - 100%
Sonra Facebook' un taklit formuna girin konunun altında linki mevcut
Ve yüklediğim screenshot daki belirlediğim ve yazdıklarım şeyleri uygulayın bende türkçe olmuş orayı Deutschland yapın türkçe sakın yapmayın yoksa olmaz

ALINTI YAPTIGIN BELLİ DE BARİ FORUMLA SS İ PAYLAŞ FORUMA KATKIN OLSUN
alıntı yaptığım nerde belli forumda böyle bişi demi var ? boş boş konuşma

Credits
1,831
Rating - 100%
Konunun altında link ve screenshot yok buda = biyerden kopyala yapıştır yapılmış.
ne ASŞİDÇAĞÜDLĞÇAÜDÇASDÖPADŞÖ lan kendim yazdım amk komutları koymayı bilmiyodum kendim kaldırdım linki falan hızlıresimden yükledim denedim ilk olmadı gizlenmedi yazdıklaırm gizleniyo resim gizlenmiyo

İ

İbrahim

alıntı yaptığım nerde belli forumda böyle bişi demi var ? boş boş konuşma
Kafa yapanı ve anlama gücünü çok merak ediyorum "forumda böyle bişi demi var" forumda aynı konu var gibi bir kelime kullanmadım EĞER 2 Kişi alıntı yapmıssın diyorsa demekki bildiğimiz var demek KUSURA BAKMA DEYİP FORUM LİNKİ VE SS İ YÜKLEYİP KOYMAK ZOR DEĞİL

2.) Olarak kimse sana sen yazdın veya yazmadın demedi alıntı yapmışsın dedik başka biryerden aldın veya almadın konuda aşağıya ss bıraktım diyorsun altta ss yok ? Saçma gelmezmi insana @x0x0 @Castiel @run it down q BOŞ KONU HİÇBİR YARARI YOK

Credits
1,831
Rating - 100%
Kafa yapanı ve anlama gücünü çok merak ediyorum "forumda böyle bişi demi var" forumda aynı konu var gibi bir kelime kullanmadım EĞER 2 Kişi alıntı yapmıssın diyorsa demekki bildiğimiz var demek KUSURA BAKMA DEYİP FORUM LİNKİ VE SS İ YÜKLEYİP KOYMAK ZOR DEĞİL

2.) Olarak kimse sana sen yazdın veya yazmadın demedi alıntı yapmışsın dedik başka biryerden aldın veya almadın konuda aşağıya ss bıraktım diyorsun altta ss yok ? Saçma gelmezmi insana @x0x0 @Castiel @run it down q BOŞ KONU HİÇBİR YARARI YOK
gezgin olduğum için bilmiyorum nasıl gizliycemi komutlarla haşır neşir değilim alıntı demeden önce düzgünce link koymayı unutmuşsun desen zaten sana açıklarım dediğin şey alıntı link koy bari foruma katkın olsun diyosun yavaş yavaş öğreniyorum forumdaki komutları boş kasmaktan başka bildiğin bir sikim yok sanırım

Users who are viewing this thread