@floex tm adlı üyeden şikayetciyim (1 Viewer)

Credits
6,850
Rating - 100%
Merhaba spyhackerz ailesi ben sınırsız dm buglu hesap arıyodum @Floex TM adlı sahıs kendisinde olduğunu söyledi ve takasa gircektik ilk salmam vs dedi ben saldım ilk 43 k saldım ve sonda ebedi çekip verceğini söyledi gitti kurucu düşürttü daha ebedi çekmesini bilmiyo bide bana suç atıyor neyse olan oldu sesimi etmedim hesabın telafisinide etmedi buglu hesapta vermedi olan 43 k ma oldu ama bana koymaz sıkıntı yok da herkes benim gibi değil forumda yine buglu hesap takas ettiğini söyliyo ve elinde buglu hesap yok bu arkadaş dolandırıcıdır oerma yemesini istiyorum aşşağıda kanıtları bıraktım.

gereğinin yapılmasını ve forumda tokatçı olmaması için üyenin perma yemesini istiyorum saygılarımla

Last edited by a moderator:
Credits
6,850
Rating - 100%
Merhaba spyhackerz ailesi ben sınırsız dm buglu hesap arıyodum @Floex TM adlı sahıs kendisinde olduğunu söyledi ve takasa gircektik ilk salmam vs dedi ben saldım ilk 43 k saldım ve sonda ebedi çekip verceğini söyledi gitti kurucu düşürttü daha ebedi çekmesini bilmiyo bide bana suç atıyor neyse olan oldu sesimi etmedim hesabın telafisinide etmedi buglu hesapta vermedi olan 43 k ma oldu ama bana koymaz sıkıntı yok da herkes benim gibi değil forumda yine buglu hesap takas ettiğini söyliyo ve elinde buglu hesap yok bu arkadaş dolandırıcıdır oerma yemesini istiyorum aşşağıda kanıtları bıraktım.

gereğinin yapılmasını ve forumda tokatçı olmaması için üyenin perma yemesini istiyorum saygılarımla
@Castiel @İntelligence @Al Simmons

Félix Gallardo

Kibir. Benim en gözde günahımdır.
Credits
2,546
Rating - 100%
Sana yapilacak is degildi dostum gecmis olsun,2 gun once banada tokat atmak istiyordu hiss ettim ve geri cektim .Sana kismet gelmis demek

Credits
14,481
Rating - 0%

aga seni tanıyan tanıyor zaten çocuk en başta okadar ref vermene ragmen ilkciyim felan demiş çok belli yani kolpa olduğu niye inandınki

Félix Gallardo

Kibir. Benim en gözde günahımdır.
Credits
2,546
Rating - 100%
aga seni tanıyan tanıyor zaten çocuk en başta okadar ref vermene ragmen ilkciyim felan demiş çok belli yani kolpa olduğu niye inandınki
evet aga 2 gun once banada yurumek istiyodu geri cektim adami istemedim

Credits
7,674
Rating - 0%
Bysmartien sağlam ve güvenilir birden fazla ticareti olan biri ne diyeyim dostum geçmiş olsun böyleleri yüzünden ticaret yapılmıyor bende 120K kaptırdım :)

Credits
11,854
Rating - 0%
ya aga amk dm bugu kalkmadımı daha geçen chatte dedim sana dolandırilma dedim dm bugu için ertesi gün tokat yiyon amk

Credits
2,502
Rating - 0%
geçmiş olsun aga geçen azure method vereceğini söyledi benim 40k hesabıma da göz koymuştu msjları duruyor bende gerekirse paylaşırım

Credits
4,261
Rating - 0%
knka kötü olmuş aq gitti 43k böyle veletlerle iş yapılmazki

Credits
6,850
Rating - 100%
Arkadaslar eyw sağolunda bu ibne yemin etti allahın adını ağzına aldı gğvendim 2. Tokatı atmaya çalıstı sövcektim sövmedim sonra baktım forumdakilere tokat atmaya çalısıyo bende şikayet konusu açtım perma yemesini istiyorum

Floex 

Pahabiçilemez...
Credits
19,342
Rating - 100%
ya aga amk dm bugu kalkmadımı daha geçen chatte dedim sana dolandırilma dedim dm bugu için ertesi gün tokat yiyon amk
Hayır hala var ama 300 de falan engel yiyiyorsun

Floex 

Pahabiçilemez...
Credits
19,342
Rating - 100%
Benim hakkımda sert konuşulmuş, arkamdan velet diyenlerde var çocukluğuna bırakıyorum, @Bysmartien şikayetini geri çek salacam methodunu :)

Credits
1,586
Rating - 0%

sana yapılmazdı be geçmiş olsun kral

Credits
1,586
Rating - 0%
geçmiş olsun aga geçen azure method vereceğini söyledi benim 40k hesabıma da göz koymuştu msjları duruyor bende gerekirse paylaşırım
paylaş kanka

btu

Credits
1,923
Rating - 0%
floex bu kadar adam senden şikayetçi. hala kendini savunmak için nerden yüz buluyorsun?

Users who are viewing this thread