Satım Forex Yazılımı - Kripto Al - Sat, Cüzdan, Özel Kripto Oluşturma (1 Viewer)

pija45 

BACK-END DEV
Credits
26,473
Rating - 100%
Forex Yazılımı - Kripto Al - Sat, Cüzdan, Özel Kripto Oluşturma

Merhabalar, bu yazılımımızda sanki bir borsaymışsınız gibi müşterileriniz üye olup hesaplarına yatırım yapabilir. Site üzerinde bakiyesine göre coin alıp coin fiyatına göre tekrar satabilir. Yani USDT satın alıp bunu satabilir. Genellikle forexci arkadaşların çok işine yarayacak bir yazılımdır.

Özellikleri:
- Site üzerindeki kripto paraların değeri her saniye otomatik değişir (veriler bitexen üzerinden çekiliyor)
- Site üzerindeki kripto paraların değerinde düzenleme yapabilirsiniz (örneğin 20tl fazla göster 50tl eksik göster %20 fazla göster gibi)
- Site üzerinde kripto paraların değerlerini müşteriye özel olarak arttırıp yükseltebilirsiniz. (örneğine [email protected] üyeliğine USDT yi %50 fazla gösterebilirsiniz ya da *3 gösterebilirsiniz)
- Kendi adınıza coin oluşturup alım satıma açabilirsiniz (örneklerde gösteriliyor ben pija coin açtım)
- Müşteriler kendi panelinden cüzdanlarındaki varlıkları ve varlıkların anlık türk lirası değerini kontrol edebilir.
- Müşterilerin kendi panelinde alım satım logları gözükür.

Görseller:

Market Listesi

ruV9q.png

Market - Coin Alma - Satma

ruiZW.png

Para Yatırma

ruQs3.png

Müşteri Cüzdanı

ruRAo.png

Emir Geçmişi

rutqM.png

Yönetim Paneli Coinler

ru48h.png

Yönetim Paneli Coin Düzenleme - Ekleme

ru5oL.png

Yönetim Paneli Üye Düzenleme ve Üyeye Özel Coin Fiyatlandırma

ruOHQ.png

İletişim ICQ @pija45 Telegram: @pija45

SpyTurk.

DİKKAT!!! BU PROFİL DAŞŞAK KOKUYOR
Credits
2,287
Rating - 0%
Gerçekten çok güzel bir yazılım olmuş, hayırlı satışlar.

Users who are viewing this thread