forum hk (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Esenlikler herkese
Üstlerim dikkatimi çekti çok kısıtlamalar var beğenememe ve yorum yazamama kısıtlamaları var
Bence bunu kaldırın bir üye için rahatsız edici forumdan ayrılmayı üşünüyorum böyle olmuyor
Konuları okuyamıyorum beğenemiyorum, belki benim yetkilerim sınırlı öyle ise neden sorabilirmiyim teşekkürler

(You have insufficient privileges to reply here.)

I

Isko~

Hirhizlik yapma diye
Ayrica neden ateist oldun nasil oldun neecin oldun bize bunuda aciklarmisin

Last edited by a moderator:
S

Silinen üye 7909

Allaha inanmayana biz nasıl inanak adam konuları yalar yutar aq

Credits
0
Rating - 0%
Evet ataist kardesim konuna cevap olarak
Şunları diyebilirim ki

1= forumda paylaşılan her bilginin çalınmaması için
2= verilen emeklerin boşa gitmemesi için
3= senin yapacagin şekilde sadece bakıp işine yarayani alıp çekip gidenler için
4=gerçekten ihtiyaç duyup birşeyler öğrenmek isteyenlerin haklarını gasp edip onları umutsuzlandirmaman için

Vs vs sana daha bir sürü madde sayarim sen foruma flood gibi değil adam gibi katkı yaparsan zaten o engel kalkar
Forumdan gitmek istiyorsan sana güzel bir ingilizce ile cevabım go to play KUM

Yolun bahtin acik cehennem yolun yakın olsun

Credits
0
Rating - 0%
Yanacan Olum Yanacan adini Musluman Yap hel ozele 50 shell ( he atarim he )
kardesim bir atheist ten beklenende bu zaten emeksiz kazanmak istiyorsun. Allah Seni Alsin :D

Credits
0
Rating - 0%
Cevaplayan tüm arkadaşlara teşekkür ederim, ben hırsızlık yapmaya değil bir şeyler öğrenmeye geldim :)
Ateist olduğum için beni otomatikman kötü insan yapanlar biraz düşünün dostlarım.

Credits
0
Rating - 0%
Evet ataist kardesim konuna cevap olarak
Şunları diyebilirim ki

1= forumda paylaşılan her bilginin çalınmaması için
2= verilen emeklerin boşa gitmemesi için
3= senin yapacagin şekilde sadece bakıp işine yarayani alıp çekip gidenler için
4=gerçekten ihtiyaç duyup birşeyler öğrenmek isteyenlerin haklarını gasp edip onları umutsuzlandirmaman için

Vs vs sana daha bir sürü madde sayarim sen foruma flood gibi değil adam gibi katkı yaparsan zaten o engel kalkar
Forumdan gitmek istiyorsan sana güzel bir ingilizce ile cevabım go to play KUM

Yolun bahtin acik cehennem yolun yakın olsun

Sağol kardeşim :)

Credits
0
Rating - 0%
Hirhizlik yapma diye
Ayrica neden ateist oldun nasil oldun neecin oldun bize bunuda aciklarmisin

Aşırı dindardım (dinimi herzaman savundum ateistlere hep küfür ettim ) kuranı okudum kafama yatmayan çelişkiler gördüm sorgulamaya başladım
Sonra deist oldum yani bir yaratıcıya inanıyordum ama dinleri reddettim insan ürünü oldukları için
Sonra agnostik oldum yani tanrı var mı yok mu tarafsızdım
Ama anladım ki tanrı olsaydı bukadar masum insan çocuk açlıktan savaşlarda ve doğa felaketlerde ölmez tecavüze uramazlardı
yani bu insanları koruyan bir güç yok umarım anlamışsındır kardeşim ateist öyle durup dururken olmadım çok uzun zaman sorguladım araştırıp okudum düşündüm

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
Aşırı dindardım (dinimi herzaman savundum ateistlere hep küfür ettim ) kuranı okudum kafama yatmayan çelişkiler gördüm sorgulamaya başladım
Sonra deist oldum yani bir yaratıcıya inanıyordum ama dinleri reddettim insan ürünü oldukları için
Sonra agnostik oldum yani tanrı var mı yok mu tarafsızdım
Ama anladım ki tanrı olsaydı bukadar masum insan çocuk açlıktan savaşlarda ve doğa felaketlerde ölmez tecavüze uramazlardı
yani bu insanları koruyan bir güç yok umarım anlamışsındır kardeşim ateist öyle durup dururken olmadım çok uzun zaman sorguladım araştırıp okudum düşündüm

Oha be hacı tüm ateistlerin mi sebepleri böyle saçma ya da acıklaması cok basit sebepler hepsi basit bir seyden etkilenip ateist olabiliyor. Ama kardesim senin icinde varsa hala bi Allah Inancı bence dostum yol yakınken sahih kaynaklardan tekrar arastır.
Not: Arastırma yapabilirsin bu guzel bir sey ama kaynaklar cok önemli be dostum. Ateist olanların çogu tek tarafli kaynaklar okudugundan ateist olmuşlardır. Senin de en yakın zamanda tevbe etmeni isterim açıkcası

Credits
0
Rating - 0%
Yok kardeşim yıllarım araştırmalarla geçti bilim evrim kanıtlar dinlerin çelişkileri ve mitolojileri her şeyi dışardan daha iyi görüyorum
Yukarda ki müslümanların yorumlarına bak ben kimseye küfür haaret etmeden direk gelip bana küfür hakaret ediyorlar bende onların gibiydim
ve bu müslümanların saldırganlığı ve yobazlığı dinden çıkma sebeplerden sadece biri Ateistim müslüman halimden 1000 kat daha mutluyum insan olduğumu anladım bir şeylere tapıp robot gibi yaşamıyorum insanları ötekileştirmiyorum çünkü islam bunu emrediyor

Credits
0
Rating - 0%
Yok kardeşim yıllarım araştırmalarla geçti bilim evrim kanıtlar dinlerin çelişkileri ve mitolojileri her şeyi dışardan daha iyi görüyorum
Yukarda ki müslümanların yorumlarına bak ben kimseye küfür haaret etmeden direk gelip bana küfür hakaret ediyorlar bende onların gibiydim
ve bu müslümanların saldırganlığı ve yobazlığı dinden çıkma sebeplerden sadece biri Ateistim müslüman halimden 1000 kat daha mutluyum insan olduğumu anladım bir şeylere tapıp robot gibi yaşamıyorum insanları ötekileştirmiyorum çünkü islam bunu emrediyor

Heh bak kardesim ne güzel dedin insanlar onlar insan kardesim belki sen onlardan daha dindarsın. Onlar islamı hakkı ile yaşasalar boyle demezler o yüzden insanlara bakarak degil. Peygamberimiz s.a.v in hayatına ve kuran-i kerim'e bakarak Ogreneceksin islamı. Bak ben ciddiyim dostum. Senin icin uzulürüm ben bu arastímalari yaptım. Ve karara vardım Islam En Dogru din. Ve dogru kaynaklardan arastirinca insan meger islam su an ki kültur de bulunanları islam'a atf ettikleri gibi degilmis diyorsun. Lütfe Gerćek islam'ı arastir. Ama müslumanım diyen her insana bakarak dini anlamaya calışma

Credits
0
Rating - 0%
SłБΞЯ ΛSКΞЯ Ben insan gibi konu açtım sormak için kimseye küfür hakaret etmedim
yukarında ki müslümanların laflarına bak ateşin bol olsun diyorlar sanki gidip görmüşler gibi
dalga geçiyorlar hakaret ediyorlar bu bu zihniyeti müslümanlarda sevmiyorum kardeşim
Güzelce yazabilirlerdi neden bana fırf ateistim diye pislik damgası vuruyorlar aşalıyorlar bu benim seçimim benim görüşüm sonra islama saygı istiyorlar nasıl olsun bu dostum söyle bana
Sen gelip dinsiz diye küfür ediyorsun ama dinine saygı göstermelerini bekliyorsun

Credits
0
Rating - 0%
SłБΞЯ ΛSКΞЯ Ben insan gibi konu açtım sormak için kimseye küfür hakaret etmedim
yukarında ki müslümanların laflarına bak ateşin bol olsun diyorlar sanki gidip görmüşler gibi
dalga geçiyorlar hakaret ediyorlar bu bu zihniyeti müslümanlarda sevmiyorum kardeşim
Güzelce yazabilirlerdi neden bana fırf ateistim diye pislik damgası vuruyorlar aşalıyorlar bu benim seçimim benim görüşüm sonra islama saygı istiyorlar nasıl olsun bu dostum söyle bana
Sen gelip dinsiz diye küfür ediyorsun ama dinine saygı göstermelerini bekliyorsun

Bak hala başka insanlara bakiyorsun ben burada islam'ı konuşuyorum. Pekinbana bak ben küfur ettim mi? Ben herhangi bir sekilde azarladim mi? Bak kardesim eger hakikaten gerceklerden korkmuyorsan dedigimi yapıp sahih kaynaklardan tekrar araştırirsın ahiretin kurtulur bana da bir Allah Razi Olsun demen yeter :)

Credits
0
Rating - 0%
SłБΞЯ ΛSКΞЯ Sen islamı savunuyorsun hristiyan tek din hristiyanlık demiyor seçme özgürlüğü var
Ben sırf dinsizim diye yahudiyim diye öldüren hristiyanlar görmedim kimse görmedi
Ve müslümanlar sırf inanıyorlar diye hiç bir ateist müslümanları öldürmedi ama müslümanlar hep dinsizleri katlettiler
Bu din bana ters ve barbar kusura bakma kardeşim arap barbarlığı var bana ters ben tanrıya inanmam çünkühayatımda çok olaylar oldu inanmam imkansız
müslümanken yıllardır inandım dua ettim ibadet ettim faydası olmadı bunlar sadece ritüel arap anlayışı gelenekleri mitoloji
Evrensel bir tanrı insanları ötekileştirmez kadını ikinci sınıf bir varlık göstermez haklarını almaz ezmez güzel kardeşim
Anlıyorum seni dindar bir anlayışın var bende dinden çıkanlara konuşuyordum böyle ama boşuna inan bana
Dinden çıkınca çok farklı düşünüyorsun inanç akla mantığa pranga vuruyor körsün çünkü
İslam çok saldırgan bir din çünkü arap anlayışı kültürü böyle

Credits
0
Rating - 0%
Bak hala başka insanlara bakiyorsun ben burada islam'ı konuşuyorum. Pekinbana bak ben küfur ettim mi? Ben herhangi bir sekilde azarladim mi? Bak kardesim eger hakikaten gerceklerden korkmuyorsan dedigimi yapıp sahih kaynaklardan tekrar araştırirsın ahiretin kurtulur bana da bir Allah Razi Olsun demen yeter :)

Sen küfür etmedin kardeşim ama bana binlerce müslüman küfür ediyorlar anneme bana tehditler sen bunu bilemezsin
Konumu açtım müslümanların yorumlarını görüyorsun yukarda konuşmaya gerek yok böyle mutluyum kimseye tapınmak zorumluluğum yok
dinler çok basit evrensel bir tanrı böyle konuşmaz kardeşim ben tanrıyı hissetmiyorum görmüyorum yok çünkü her şey sadece bir saf enerjidir emir vermeyen ötekileştirmeyen insanları sözde sevip cehennemde yakmayan bir enerji o da tanrı değil

Credits
0
Rating - 0%
SłБΞЯ ΛSКΞЯ Sen islamı savunuyorsun hristiyan tek din hristiyanlık demiyor seçme özgürlüğü var
Ben sırf dinsizim diye yahudiyim diye öldüren hristiyanlar görmedim kimse görmedi
Ve müslümanlar sırf inanıyorlar diye hiç bir ateist müslümanları öldürmedi ama müslümanlar hep dinsizleri katlettiler
Bu din bana ters ve barbar kusura bakma kardeşim arap barbarlığı var bana ters ben tanrıya inanmam çünkühayatımda çok olaylar oldu inanmam imkansız
müslümanken yıllardır inandım dua ettim ibadet ettim faydası olmadı bunlar sadece ritüel arap anlayışı gelenekleri mitoloji
Evrensel bir tanrı insanları ötekileştirmez kadını ikinci sınıf bir varlık göstermez haklarını almaz ezmez güzel kardeşim
Anlıyorum seni dindar bir anlayışın var bende dinden çıkanlara konuşuyordum böyle ama boşuna inan bana
Dinden çıkınca çok farklı düşünüyorsun inanç akla mantığa pranga vuruyor körsün çünkü
İslam çok saldırgan bir din çünkü arap anlayışı kültürü böyle

Konuyu daha fazla uzatmiyacagim. Biliyorum.illa ki bir seyler okudun gordun ama su kardesinin hatri icin sadece saglam kaynaklardan işin aslını ogrenmeyo dene cunku basit bir sey degil ve bu üstte yazdiklarınin hepsi cok basit sekilde aciklanabilecek seyler... Daha fazla buraya yazma konu kirlenmesin dagilmasin. Tek istedigim Kuran-i kerim meali ve sunnetlere bak. Tefsir oku bir bak yani bir bak tatmin olmazsan tamam

Credits
0
Rating - 0%
SłБΞЯ ΛSКΞЯ Bir deneme yap dostlarına ve ailene ben ateistim dinden çıktım de dayak yersin garantı hoşgörü olmaz dostların senden uzaklaşırlar hemen bunu da sevmiyorum hani hekes özgür bu dinde hepsi palavra sırf adım Atheist diye bunca laf yaptılar bana bu forumda olsun başka yerlerde de bu yüzden mülümanlığı sevmiyorm benden uzak dursun tüm dinler

Credits
0
Rating - 0%
SłБΞЯ ΛSКΞЯ Dostum ben zaten sadece islamı değil tüm dinleri araştırdım ve biliyorum
diğer dinler öyle saldırgan değil islam sadece ben bu dine dönmem kardeşim bu imkansız teşekkür ederim seni çok çok iyi anlıyorum
kötü yola saptığımı sanıyorsun hayır dostum doğru yolu buldum bunu şu an anlayamazsın dindarsın çünkü kalsağlıcakla
Bana küfür dalga geçen müslümanlara da kızmıyorum dinleri gereği böyleler ama iyi insanlarlar emini din saldırgan yapıyor onları bende öyleydim

Credits
0
Rating - 0%
@Emre BozoQ yobaz ve terbiyesin bir dindar olduğun çok açık kardeşim işte bu zihniyet çok itici müslümanlarda kusura bakmayın gerçekler böyle tabi ki aralarında harika müslümanlar da var ama çoğu değil saldırgan yobaz ve küfürbaz bazıları öldürüp dövüyorlar islam emrediyor çünkü

Credits
0
Rating - 0%
@Emre BozoQ yobaz ve terbiyesin bir dindar olduğun çok açık kardeşim işte bu zihniyet çok itici müslümanlarda kusura bakmayın gerçekler böyle tabi ki aralarında harika müslümanlar da var ama çoğu değil saldırgan yobaz ve küfürbaz bazıları öldürüp dövüyorlar islam emrediyor çünkü
dostum dindar olduğum yok :D olayı götünden anlama

Credits
0
Rating - 0%
TÜRKİYE' de yaşıyoruz insanların dini tercihlerine müdahale etmemelisiniz. Rabbim Gerekli Kitab'ı indirmiş. Peygamber(S.A.V) görevlendirmiş o kadar kanıt ve ispat eklemiş buna rağmen inanmayan insanlar kendi tercihlerini yapmıştır. İster ateist ister budist ister sadist ne olursa olsun tercihler insanın kendınındır. Bundan dolayıdırki bizlere sadece saygı duymak düşer....

Credits
0
Rating - 0%
@DarKHeaLLeR Evet Türkiyede islam devletinde yaşıyoruz dinsizlerin kabusudur
Hristiyan ülkelerde zorlama ve dayatma yoktur dayak atan ötekileştiren dostluğunu dinsiz olduğun için bozmuyorlar müslümanlar gibi. Kaç defa dayak yedim biliyormusun müslümanlardan öyle 1 2 kişi değil 5 6 kişi birden dalıyorlar kafir allahsız pislik geber leş diyorlar. İslamı bu dinden çıktıktan sonra çok iyi anladım çok tehlikeli bir din saldırgan ve yobaz anlayış ve hoşgörü oktur. Senin gibi müslümanlar 100 de 2 diğer 98 i hepsi bize döşman gözüyle bakıyorlar. Ben inanmıyorum kardeşim neden beni dövüp zorla inandırmaya çalışıyorsun allahın avukatımısın desem beni keserler böyle tehlikeli bir din bu şiddet herzaman var İnanmıyorsanız kendiniz deneyin ateistim deyin görürsünüz. Türkiye araplaştı ve yozlaştı dinsizler hristiyanlar vs rahat yaşayamıyorlar sonra müslümanlar hep madur hep dinlerini yaşayamıyorlar diyorlar. Sen bana dayatırsan karımın giyimine karışırsan orda dur derim, ben doğanın canlısıyım düşünmek benim insan ve doğal davranışım neden islam düşünmeyi yasaklıyor çok basit uyanma diye dinden çıkarsın diye hapsediyor

sky

BABA
Credits
0
Rating - 0%
olum herkesin dini görüşü kendine. ateist olanın günahını siz mi çekceksiniz. bence her iki tarafta birbirine açıklama yapmak zorunda değil. herkes kendi hayatını yaşar ve bitirir. herkes kendi önüne, yoluna bakarsa daha iyi olur. konu kilit

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread