Coinli Forum Nickname Styles - EmirOnlin3x 💜 (1 Viewer)

SpyCoin istenen konu
Credits
2,375
Rating - 0%
Forum sahibi arkadaşların olmazsa olmazı bu nickname stillerini sizlerle paylaşıyorum.
Biraz yüksek coin istedim çünkü elden ele dolaşmasın bilmeyen çok insan var bunları 🥶
CSS Kodlarını paylaşmıyorum orayı da siz halledin bi zahmet. çee

İnanılmaz derecede emek verdim şu konuya.
Video haline getirip Nasıl Görünüyor ?
efektini verdim. Buram buram emek koktu 🥳

Credits
2,375
Rating - 0%
Olm benim 1110 coin bune mı gitti bunu bilmiyen mi var geri ver Ulan -=Stripped Content=-
Konu başlığında belirtilen şeyi okuyup kendi isteğin ile konuya kredi vererek açıyorsan bunun geri dönüşü olmayacaktır.
Bilip bilmemen fark etmez konu başlığını okuyup kavraman gerekirdi konu içeriğini. Ayrıca bilmeyen tonlarca insan varken bu yorum kaba geldi :)

Darknightreal

Gösteriş içinde yaşa mert öl
Credits
13,560
Rating - 0%
Konu başlığında belirtilen şeyi okuyup kendi isteğin ile konuya kredi vererek açıyorsan bunun geri dönüşü olmayacaktır.
Bilip bilmemen fark etmez konu başlığını okuyup kavraman gerekirdi konu içeriğini. Ayrıca bilmeyen tonlarca insan varken bu yorum kaba geldi :)
Kendin kullanıcı adı stili yazdığını sanıp verdim emeğe karşılık ama görüyorumki klasik cssleri getirip koymuşsun önümüze? Şöyle yapalım ben sana bildiğin bilmediğin cssleri atıyim konuna ekle sende şu coinleri geri ver

Darknightreal

Gösteriş içinde yaşa mert öl
Credits
13,560
Rating - 0%
Elden ele dolaşmasın demişsin bu cssleri öğrenmek ne kdr zor biliyonmu croma gir ve xenforo kullanıcı adı css yaz en az 3 4 site karşına çıkar ve bunları görürsün

Users who are viewing this thread