Forum üyelikleri onaylı olsun (1 Viewer)

S

Silinen üye 7909

Kardeş forum hoş güzel çok kaliteli insanlar var muhabbette ara sıra çok sarıyor küçük olsun büyük olsun hiç farketmez gırgırı güzel oluyor. Fakat forum üyelikleri herkese açık olduğu için çoluk çocuk doldu forum tanımadığı birine bok sallıyor sürekli gırgır oluyor aktiviteyi sikeyim artık ya allah aşkına şu forumu onay sistemli yapın herkesi almayın.

@Mectruy gözünü sevim şu üyeliklere parmak at

@Anarchosa @TolanK1 ve diğer adminler konuyu kilitlemeyin.

@punish3r diye bir orospu çocuğu üye olmuş foruma, tüm bilgilerimin olduğunu iddia edip tehdit ediyor. Eğer elinde benimle ilgili verin varsa paylaşmıyorsan ben seninn anneni sikeyim index mi atacaksın warezm.com hee söylediklerinin arkasında dur yapacağını yap, çünkü ben senin hakkında en ufak bilgi öğrenirsem sana hizmet veren hosting,veritabanı ekmek satan fırıncının bile karısını sikicem. hodri meydan sen background dasın ben ön yüzdeyim gün boyu bir ton şeyle uğraştım gelip çoluk çocukla uğraşıyorum aq

upload_2018-10-23_22-10-52.png
upload_2018-10-23_22-11-5.png

S

Silinen üye 7909

ya temasını sikim üyelikleri onaylı yapsın gerekirse hiç tema değişmesin aq çoluk çocukla uğraşıyoruz sonra ya

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
ya temasını **Küfürbaz** üyelikleri onaylı yapsın gerekirse hiç tema değişmesin aq çoluk çocukla uğraşıyoruz sonra ya
Boyle birsey teklif dahi edilemez ! asil tema degissin uyelikler onayli olmasin yeterki o tema gelsin. Gelicek gelicek gelicek!

F

fl0ry

ya temasını **Küfürbaz** üyelikleri onaylı yapsın gerekirse hiç tema değişmesin aq çoluk çocukla uğraşıyoruz sonra ya
Kardeşim vallaha çok haklısın.Ben fl0ry uzun zamandır sanalda değilim fakat spyhackerz eskiden boyle degildi.Konulara ve cevaplara bakıyorum vay aq diyorum çee

Users who are viewing this thread