Forum Yaması - Logo & Rank Tasarım Değişikliği - 16.09.2022 (1 Viewer)

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
siralama.png

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Başarılarınızın devamını dilerim tüm spy halkına hayırlı olsun yönetim son zamanda güzel yenilikler getirmesi harika bir olay .
fakat şu forumun temasına özgür yenilikçi tema olursa güzel olur bide 2018 2019 yılında kullanılan siyah tema yı geri getirip kullanıcılar temalar arasında seçim yapabilirse kendine en uygun olanı daha iyi olur 1. tema 2.tema 3.tema olarak beğenenler istediği temayı kullanıp forumda öyle daha rahat takılırlar diye düşünüyorum iyi forumlar

Anarchosa 

Black Hat SEO
Credits
13,230
Rating - 100%
neden discord sunucusu gibi ranklar var
Katılıyorum. Çok fazla gereksiz ranklar var
Eskiden de vardı logo tasarımları değişti sadece. Konu rank fazlalığıyla alakalı değil. Olsa da ödemesini yapan özel rank tasarlatabiliyor. Sunucu, plugin, firewall masraflarını site böyle karşılıyor.

Credits
101,220
Rating - 100%
Katılıyorum. Çok fazla gereksiz ranklar var
Çok fazla gereksiz dediğiniz forumun üye kaydına bır göz atmanizi öneririm özel ranklar zaten tekil kişilere ait 20 30 userde göremezsiniz diğer forum ranklari 8 adet iklncil yeteneğe göre verilenler harici.. yönetimi katmiyorum orası zaten ayrı . Yani çok fazla bir rank olayi yok işe bu taraftan bakarsanız. @dayı eline emeğine sağlık başarılı iş çıkartmişsin ..

Credits
2,873
Rating - 100%
Çok fazla gereksiz dediğiniz forumun üye kaydına bır göz atmanizi öneririm özel ranklar zaten tekil kişilere ait 20 30 userde göremezsiniz diğer forum ranklari 8 adet iklncil yeteneğe göre verilenler harici.. yönetimi katmiyorum orası zaten ayrı . Yani çok fazla bir rank olayi yok işe bu taraftan bakarsanız. @dayı eline emeğine sağlık başarılı iş çıkartmişsin ..
Kurduğun ilk cümlede benim cümleme göre lafı başka yerden anlamışsın. Veya türkçe özürlülüğün tutmuş. Bir kere gereksiz dediğim forum değil oluşturulan *gereksiz ranklar* İkincil ranklara yani grafik tasarımcı defacer gibi olanlara lafım yok. Special ve top ranks olan yerde legend,kurumsal,vip ve bir nebze supreme harici benim gözümde gereksiz. Katılırsın veya katılmazsın bu beni bağlamıyor ben kendi fikrimi belirttim

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Kurduğun ilk cümlede benim cümleme göre lafı başka yerden anlamışsın. Veya türkçe özürlülüğün tutmuş. Bir kere gereksiz dediğim forum değil oluşturulan *gereksiz ranklar* İkincil ranklara yani grafik tasarımcı defacer gibi olanlara lafım yok. Special ve top ranks olan yerde legend,kurumsal,vip ve bir nebze supreme harici benim gözümde gereksiz. Katılırsın veya katılmazsın bu beni bağlamıyor ben kendi fikrimi belirttim
Zaten harici "kişiye, kişilere özel ranklar" seni, bizi bizi bağlamazlar. Onları satın alamazsın sen, onlar kişiye özeldir. Kişiden müsaade alıp rankı ekleyebilirsin, başka yerinden anlamamışsın, sen biraz yükseliyorsun ve gereği yok

Users who are viewing this thread