Forumda 731. Günüm (2.yıl) (1 Viewer)

Credits
9,901
Rating - 0%
Merhaba Saygı Değer SpyhackerZ ailesi Ben Muhammed başlıkta belirttiğim gibi forumda 2. Yılım tabiki benden çok önceden olanlar var orası ayrı ben sadece 2 yıllık spy hayatıma değinmek istedim spya ilk girdiğim zamanlar konu açmasını bilmiyordum gizli konuları açmayı bilmiyordum benim spy maceram şu şekilde başladı ben forumda gezerken bir konuya denk geldim konuyu kim açmıştı hatırlamıyorum konu başlığı şu şekildeydi "Spyhackerz gezginlere kapatılsın" tabi ozmanlar spydan çok yararlanıyorum bu başlığı görünce hemen gezginlikten çıkmam gerekiyor dedim çalıntı konular açtım tabi o konular çöpe taşındı neyse konu açmaya başladım ilk defa ve tek o zaman ban yedim banın sebebi ise konu başlığını büyük harfle açmamdı 1 günlük banın ardından yavaş yavaş kendi konularimi açarak reatcion puanı kasmaya başladım kimsenin hakkına girmedim kimseye tokat atmadım son zamanlarda aktifliğim düşmüştü haricinde o zamanlar baya kişiye yardımcı oluyordum spy sayesinde zamanında cebimde para gördü şuan bakıyorum eskilerden çoğu ban yemiş ama benim öyle bir niyetim yok yemek yediğim kabı pisletmem. Neyse benim küçük ve kısa tuttuğum 2yillik spy hayatı bu kadar okuduğunuz için teşekkür ederim.

Users who are viewing this thread