Önemli Forumda neler olmasi gerek? (2 Viewers)

Ömer

+18
Credits
1,940
Rating - 0%
Herkes birseyden sikayetci forumda o nedenle buradan uyelerden istegimiz forumda neler olmasi gerektigini belirtirse bizde ona gore iyilestirmeler yapabiliriz
chat kısmı kapanmalı, uyarı hakkı gelmesi, verdiğiniz rütbelerin logoları,

Ömer

+18
Credits
1,940
Rating - 0%
Chat asıl aktifliği oluşturan yerdir 2021-22 dönemlerinde var olanlar bilir forumu chat aktifliği yükseltiyordu.
Foruma 2018 den beri üyeyim ve birçok webmaster forumuna da üyeyim gelişim amacından söylüyorum tabiki karar yetkililerin
nasil yani acar misin
hocam chat kısmı sitenin orjinalliğini bozuyor (şahsi düşüncem) yani burası bir webmaster forumu insanlar burada ticaret ve bilgi öğrenmek için varlar sohbetlerini özel mesaj kısmından yapabilirler. 2019 2020 dönemlerinde olduğu gibi yeni açılan konular en üstte olmak üzere sadece konuların olacağı bir arayüz olması daha iyi olur gibi, ayrıyetten rütbe iconlarını biraz daha kurumsallaştırabilirsiniz böyle şekilli şukullu bi tık forumun kalitesini düşürüyor bu benim kendi düşüncem tabi doğrusunu siz bilirsiniz hayırlı forumlar

Rubin 

Man Down
Credits
6,951
Rating - 100%
Foruma 2018 den beri üyeyim ve birçok webmaster forumuna da üyeyim gelişim amacından söylüyorum tabiki karar yetkililerin

hocam chat kısmı sitenin orjinalliğini bozuyor (şahsi düşüncem) yani burası bir webmaster forumu insanlar burada ticaret ve bilgi öğrenmek için varlar sohbetlerini özel mesaj kısmından yapabilirler. 2019 2020 dönemlerinde olduğu gibi yeni açılan konular en üstte olmak üzere sadece konuların olacağı bir arayüz olması daha iyi olur gibi, ayrıyetten rütbe iconlarını biraz daha kurumsallaştırabilirsiniz böyle şekilli şukullu bi tık forumun kalitesini düşürüyor bu benim kendi düşüncem tabi doğrusunu siz bilirsiniz hayırlı forumlar
iyi hoş demişsin ama buraya gönül veren insan sayısı az bu yüzden chat olmadan aktiflik yüksek tutulamaz. birkaç yıl once telegram grubu kapatılmış ve insanlar chat için buraya gelmeye zorlanmıştı ve forum gayet aktifti. buraya giren üyelerin çoğu artık instagram hesabı nasıl çalarım gibi soruların cevaplarını aramak için geliyor bakıyor ve gidiyor

Veznan 

Anyway, keep going!
Credits
8,167
Rating - 100%
Konu görüntülenme sayısı

Türkçe kullanımı azaltılmalıdır.

Telegram üyeleri foruma gelmelidir. Chatte yazılan bir mesaj anında yukarı çıkıp kaybolduğu zamana kadar forumda kalmalılar.

Aktifliğin azalmaması için bazı üyelerin aklını başına alması bile yeterli olurdu. Sürekli aynı konular açıldı. Kaliteli konuları sadece konuyu yazan kişi görüyordu. On binlerce sosyal medya konusu açıldı ama sosyal medyada başarılı olup sürdüren 1 tane bile Türk göremezsiniz. Asgari ücreti geçen kendini evrenin yaratıcısı ilan ediyordu. Dalga geçmek amacıyla yazdığım abaza arşivi konusu konuyu kilitlememe rağmen hâlâ beğeniliyor. Bu tür üyeler kendini değiştirse mükemmel olur.

Forumun yaş ortalamasının düşük olmasını da sorun olarak görüyorum. Derslerine hiç çalışmıyorlar. Sınav senesi gelince sanala veda ediyorlar. Yaş küçük olunca zaten çoğu yerde hesap da açamıyorlar. Hemen zengin olma hayaliyle html bile öğrenmiyorlar. Yeni bilgiler öğrenmek yerine saçma sapan işlerle uğraşıyorlar.

Forum eskiye göre daha güzel görünüyor bence.

Last edited:
Credits
4,191
Rating - 0%
Herkes birseyden sikayetci forumda o nedenle buradan uyelerden istegimiz forumda neler olmasi gerektigini belirtirse bizde ona gore iyilestirmeler yapabiliriz
seçilebilir bir tema olabilir eski, yeni veya farklı farklı temalar olabilir isteyen istediği temayı kullanabilir

Credits
13,909
Rating - 0%
Reis sadece coinli konuların olduğu bir bölüm açılsa,coinle açılan konular orda toplansa daha yararlı olabilir diye düşündüm

Credits
11,464
Rating - 100%
Reis sadece coinli konuların olduğu bir bölüm açılsa,coinle açılan konular orda toplansa daha yararlı olabilir diye düşündüm

guzel birsey dedin dedigin olabilir bunun haricinde daha farkli seylerde gelecek

Credits
10,995
Rating - 0%
Çoğu link patlamış vaziyette.
2020'de açılan konuyu normal üyeler göremediği için yorum atıyorlar ve üste taşınıyor, halbuki link patlak. Bu yüzden o konularda üst sıraya yerleşiyor..

Report edilen konuda ki link kırık ise yorum yapılmaya kapatılması gerekli, konu sahibi linki güncellediği vakit tekrar yoruma açılmalı.

Şimdi ki sistemde çok ama çok eski konuları hortlatıyorlar

Credits
970
Rating - 0%
Forum güzel fakat p.rno sitesinden biras farki olmali

Credits
1,762
Rating - 0%
Konu ve link çöplüğü dolu forum eskiden daha azdı sırf bu iş için bile görevli alınabilir sadece konuları denetleyip method çalışmıyosa, virüslü ise veya saçma sapan bişeyse silmeli 10 konudan 6 sı 7 si çöp.
(Bunun en büyük etkeni çoluk çocuğun rank kasmak için açtığı saçma sapan çalıntı ve ayrıca virüslü konular :D)

Corpse

The eyes chico, they never lie.
Credits
26,242
Rating - 0%
Konu ve link çöplüğü dolu forum eskiden daha azdı sırf bu iş için bile görevli alınabilir sadece konuları denetleyip method çalışmıyosa, virüslü ise veya saçma sapan bişeyse silmeli 10 konudan 6 sı 7 si çöp.
(Bunun en büyük etkeni çoluk çocuğun rank kasmak için açtığı saçma sapan çalıntı ve ayrıca virüslü konular :D)
Bununla ben ilgileniyorum ama o kadar çok konu var ki hepsinin denetlenmesi aylar belki bir yıldan fazla sürer

Güney 

I have no limitations.
Credits
14,162
Rating - 94.1%
forumun eski düzeni bence daha iyiydi. konuların yeri, onaylı ilanlar kısmı vesaire

Credits
1,762
Rating - 0%
Bununla ben ilgileniyorum ama o kadar çok konu var ki hepsinin denetlenmesi aylar belki bir yıldan fazla sürer
Biliyorum biliyorum yanlış anlama senin için söylemedim zaten sen ne demek istediğimi daha iyi anlarsın belki aylar sürer ama forum tertemiz olmaz mı

Corpse

The eyes chico, they never lie.
Credits
26,242
Rating - 0%
Biliyorum biliyorum yanlış anlama senin için söylemedim zaten sen ne demek istediğimi daha iyi anlarsın belki aylar sürer ama forum tertemiz olmaz mı
Anladım anladım bence de tertemiz olması daha iyi, bilgi kirliliği oluyor temizlenmezse.

Users who are viewing this thread