Forumdaki VIP Bölüm Hakkında (Bug Busters) (1 Viewer)

A

Anarchosa

Forumun yönetim ekibinden izin alınarak forumdaki "BugBusters" Kategorisini @Rolesa adlı arkadşım ile devraldık. O kategori artık VIP kategorisi olarak yer alacak. Fiziksel hack konuları paylaşılacak. Az önce bazı fiziksel hack konularını o bölüme taşıdım. Fiziksel hack nedir ? Diye soracak olanlara kısaca anlatayım.

-Netwrok(Ağ) Hacking
-Donanımsal Hacking
-Otomobil Güvenlik Sistemlerine Sızma
-Güvenlik Kameralarına sızma

Gibi Linux tabanlı bir çok yararlı ve TÜRKİYEDE bulunmayan altını çiziyorum, TÜRKİYEDE BULUNMAYAN Fiziksel hack konularını BugBusters kategorisinde paylaşım yapacağız..

BugBusters Kategorisinin şifresi sadece @Mectruy tarafından hakeden kişilere verilecektir. Böylelikle konulara erişim sağlayabilirsiniz.

A

Anarchosa

helal size beyler çee
Bana helal değil reis işin büyük tarafını network bilgisi olan diğer arkadaş yapacak ben sadece editleyip, daha iyi anlaşılır hale getiriyorum konuyu ama yine de teşeke <3

Credits
0
Rating - 0%
Ulan Var ya iste ben bu foruma bu yüzden çok ısındım;
Lan tam dedim bu mectury'e yazayım şu Spy Academy ve Bug Busters'e Bir ceki düzen verip Adam gibi bir paylasım yapalım diyecektim. Hatta daha onceden sifreyi istemistim. Verdi sagolsun, Tabi sifreyi daha onceden bilenler girdiklerinde ne ile karsılastıklarında biliyorlar çee

Neyse yani eyvAllah iyi yapmışsınız ben de Spy Academy'i devr almak ya da onun altina bir bölüm acmak isterdim özel konular için ama açtınız ya gerek kalmafı ben de yardım ederim. Vakit buldukça...

dipnot: şifre degistirldigini biliyorum

A

Anarchosa

Ulan Var ya iste ben bu foruma bu yüzden çok ısındım;
Lan tam dedim bu mectury'e yazayım şu Spy Academy ve Bug Busters'e Bir ceki düzen verip Adam gibi bir paylasım yapalım diyecektim. Hatta daha onceden sifreyi istemistim. Verdi sagolsun, Tabi sifreyi daha onceden bilenler girdiklerinde ne ile karsılastıklarında biliyorlar çee

Neyse yani eyvAllah iyi yapmışsınız ben de Spy Academy'i devr almak ya da onun altina bir bölüm acmak isterdim özel konular için ama açtınız ya gerek kalmafı ben de yardım ederim. Vakit buldukça...

dipnot: şifre degistirldigini biliyorum
BugBusterse baktık 0 konu var biz alalım dedik çee
Eğer Fiziksel hack konusunda bilgin varsa başımızın üstünde yerin var bekleriz. çee

A

Anarchosa

Olum niye soyluyon 0 konu oldugunu ben merak etsinler diye soylemedim çee

Var ama seviye çok yüksek olmayabilir. Beklentiyi yukseltmeyeyimsneaky:
Temel linux komutları da fiziksel hack alanına giriyor. İnsanların temelini atmak için yararlı olabilir çee

Credits
0
Rating - 0%
Temel linux komutları da fiziksel hack alanına giriyor. İnsanların temelini atmak için yararlı olabilir çee

yuh o kadar düştük mü la? Ulan neyse.. Konu konudur da insan yazar en azından uzaktan araba kontrol etme de yeter falan beklentin hiç mi yokmuş la? ne bilim dedim bu fazla bir sey bekler o yüzden dedim çee

A

Anarchosa

yuh o kadar düştük mü la? Ulan neyse.. Konu konudur da insan yazar en azından uzaktan araba kontrol etme de yeter falan beklentin hiç mi yokmuş la? ne bilim dedim bu fazla bir sey bekler o yüzden dedim çee
Fazla bilgim yok deyince ne biliyim snjdkabdke şuan açılan konularla BugBusters şampiyonlar ligi gibi :D cihaza erişim mi dersin araç güvenliğini bypass etmek mi dersin bluetooth sistemlerimi dersin arkadaş yağdırıyor. Gece saat 3 gibi ben paylaşım yapmaya başlarım yüksek ihtimalle. Çünkü ilham o saatlerde geliyor çee

Credits
0
Rating - 0%
Fazla bilgim yok deyince ne biliyim snjdkabdke şuan açılan konularla BugBusters şampiyonlar ligi gibi :D cihaza erişim mi dersin araç güvenliğini bypass etmek mi dersin bluetooth sistemlerimi dersin arkadaş yağdırıyor. Gece saat 3 gibi ben paylaşım yapmaya başlarım yüksek ihtimalle. Çünkü ilham o saatlerde geliyor çee

tamam lan tamam ben de açarım ama sifre degisti dedigim gibi yine mec den mi istiyim?

Credits
40
Rating - 0%
@Anarchosa başganım gördüğüm kadarı ile forumla çok ilgileniyorsun ilerde forumda admin olarak görürüz insallah seni. Çok güzel düşünülmüş bitşey bu bugbusters

A

Anarchosa

@Anarchosa başganım gördüğüm kadarı ile forumla çok ilgileniyorsun ilerde forumda admin olarak görürüz insallah seni. Çok güzel düşünülmüş bitşey bu bugbusters
Evet hocam burdaki her insan benin abim kardeşim ablam vs. gibidir ilerde bu platformun çok iyi yerlere geleceğini gördüğümden bende işin ucundan tutuyorum umarım güzel olur. ve güzel yorumun için teşekkür ederim biraderim<3

Users who are viewing this thread