Status
Not open for further replies.

DeadMaster

ihtilal
Credits
337
Rating - 0%
domaininiz de ihtilal müzik ekibinin düşen domaini değil miydi zaten , ben mi yanlış hatırlıyorum :D
sen bişeyleri biliyorsunda eksik biliyorsun ihtilal grubu ne olduğunu kimler olduğunu bi iyice geçmişe dönerek bi araştır cevabı alırsın zaten

B

BlackDewil

sen bişeyleri biliyorsunda eksik biliyorsun ihtilal grubu ne olduğunu kimler olduğunu bi iyice geçmişe dönerek bi araştır cevabı alırsın zaten

ihtilal grubunun ne olduğunu çok iyi biliyorum. hatta at facebookunu çok daha iyi tanıyan biri ile gruba çekeyim seni ;)

DeadMaster

ihtilal
Credits
337
Rating - 0%
ihtilal grubunun ne olduğunu çok iyi biliyorum. hatta at facebookunu çok daha iyi tanıyan biri ile gruba çekeyim seni ;)
arkadaşın konusunu güzel çöp ettin laf cambazlığı yapmada bi derdin sıkıntın varsa özel mesaj yolladım sana yaz halen devam ettiriyorsun ben senin halen yaranın olduğunu düşünüyorum tuz ekeleme fazla acıtır.

B

BlackDewil

arkadaşın konusunu güzel çöp ettin laf cambazlığı yapmada bi derdin sıkıntın varsa özel mesaj yolladım sana yaz halen devam ettiriyorsun ben senin halen yaranın olduğunu düşünüyorum tuz ekeleme fazla acıtır.
bir insan hiç mi değişmez. 2019 a giricez kaç yaşına geldin hala daha sidik yarıştırma derdindesin. pmden efendi gibi konuşuyorum efendilikten de anlamıyorsun . büyüdüğünde tekrar konuşalım oldu mu kardeş :)

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Bence boşa tartışma yaratmayın kardeşim geçmiş geçmişte kaldı herkes şu iyiydi bu iyiydi diyebilir, çünkü yoklar önümüze bakalım.

X

x

Sa byler v1 ne güzel yorumlar geldi v2 yazdım bende
Not: index.php 3. - 4. satırları ve curl kodunu kendizie göre düzenleyin

ODaNG4.png

Y6Vpn2.png

download :
View hidden content is available for registered users!
https://yadi.sk/d/JziZI95D3a67zU

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread