Geçemediğim Serverlar Geçebilen Varmı ? (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
4PRLmG.png

Bu sitelerin svlerini görmüşsünüzdür uname -a atmama gerek yok sanırım geçebilen arkadşalar varsa pm ile ulaşırlarsa bilgilendirme yapacağım.

Teşekkürler şimdiden.

A

Adbes

yok bunları nerden buldun sen ?

Not: Pardon knk sonradan aklıma geldi kim olduğun o kadar geçtim ya hepsini.

Last edited by a moderator:

WorthLess

Sevilmeyen
Credits
0
Rating - 0%
Webarisi daha 1-2 ay önce geçiliyordu çok kolay bir şekilde,hatta configlerini felan hepsini çekmiştim korkudan basamadım o zaman gözümü çok korkutmuşlardı :D sfklwflkqwfkwq

Meras

Guest
Credits
0
Rating - 0%
Olum burda herkes bilir beni sen kimsin benle sidik yarıştırıyorsun takmışsınız bir hacker havası kafanıza göre olum sizden bu kafayla bir bok olmaz.
Lan iki üc tane adamı kandırmışın yarın hacklensen zaten onlar seni unutur şu havalarına bak senle değil sidik laf dalaşına bile girmem artık :D

l0rxhell

Guest
Credits
0
Rating - 0%
Lan iki üc tane adamı kandırmışın yarın hacklensen zaten onlar seni unutur şu havalarına bak senle değil sidik laf dalaşına bile girmem artık :D
Lan amina kodum essegi adbesin zamaninda bana yardimi dokunmustur srnin gotunu kasirken shell atamadign sw lwri gecior

A

Adbes

Kardeşim ne havası hava atar gibi bir halim mi var? Sen beni kafanda nasıl çizdiysen kafanda kurgulayıp yazıyorsun sürekli birdaha benim yorumlarıma konularıma yorum atma kardeşim biz seninle anlaşamıyoruz madem böyle bir çözüm yoluna gidelim.

Meras

Guest
Credits
0
Rating - 0%
@FIRTINA Kardeş senin lafın benim gözümde bir hiç sen dağa çık eşşek sik .
@Adbes tamam kardeş bende yazdım zaten görmememizlikten gelicem seni .
Diğerleri özellikle ahmet sen yalvariyordun abi yoncu method ver gel sana reseller veriyim diye o methodu benim elimden ancak baban alır hadi eyvallah .

l0rxhell

Guest
Credits
0
Rating - 0%
@FIRTINA Kardeş senin lafın benim gözümde bir hiç sen dağa çık eşşek sik .
@Adbes tamam kardeş bende yazdım zaten görmememizlikten gelicem seni .
Diğerleri özellikle ahmet sen yalvariyordun abi yoncu method ver gel sana reseller veriyim diye o methodu benim elimden ancak baban alır hadi eyvallah .
qweqwe amın çcocu yaşın kaç ts gel hele

Meras

Guest
Credits
0
Rating - 0%
qweqwe amın çcocu yaşın kaç ts gel hele
Yazı yazma şekline bak lan olm ben senin gibi çok kalitesiz gördüm niye zamanımı senin gibi bi avele harcıyim? Konu kapanmıştır bidahada yazma .

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread