Öneri geri döndüm (1 Viewer)

Credits
6,805
Rating - 0%
uzun zamandır yoktum cunku oldurmeye tesebbusten dosyam patladı 14 aydır ıcerıdeydım cok sukur 05.01.2023 de cıktım ıllagal ıs yapıp patlamıcanı dusunen arkadaslar ıcın cok ıyı korunun devlet eskısı gıbı affetmıyor benım yargıtaydan 2 defa dondum dosya ama maalesef ceza veren hakım cezada ısrar ettı eskı dosyayı yattım dosyam 2014 ten 8sene 3 ay cezam onaylandı sız sız olun dıkkatlı korunun derım

Credits
6,805
Rating - 0%
Geçmiş olsun bende daha yeni çıktım 4 ay içerideydim tahmin ettiğim gibi bir yer değildi
yatar cıkarım dıyenın ıcerıde nasıl agladına sahıt oldum hanı ınsanlarda su algı var devlet nasıl olsa bakıyor algısı var ama adam onu bılmıyor o yemek parasının ondan alındıgını oldurmeye tesebbuse sokmasa benım bu kadar yatarım yoktu bıle dosyaya bakan hakım dırendı sankı elıne bırsey gecıyor dırenınce

Credits
97
Rating - 100%
yatar cıkarım dıyenın ıcerıde nasıl agladına sahıt oldum hanı ınsanlarda su algı var devlet nasıl olsa bakıyor algısı var ama adam onu bılmıyor o yemek parasının ondan alındıgını oldurmeye tesebbuse sokmasa benım bu kadar yatarım yoktu bıle dosyaya bakan hakım dırendı sankı elıne bırsey gecıyor dırenınce
Cidden yatar çıkarım diye birşey olmuyor içerideki psikoloji falan ben 4 ay geçer gider dedim bi sikim olmaz dedim ama ilk 1 haftada bitiriyor insanı

Credits
6,805
Rating - 0%
Cidden yatar çıkarım diye birşey olmuyor içerideki psikoloji falan ben 4 ay geçer gider dedim bi sikim olmaz dedim ama ilk 1 haftada bitiriyor insanı
sanada gecmıs olsun senın dosya neydı cezaevınde ılk 2 ay rahat gecıyor ortamı tanı ınsanları tanı falan

Credits
6,805
Rating - 0%
pişman oldugum seylerin konusunu açmayı sevmiyorum
her ınsan cezavıne dusecek potansıyele sahıptır genelde su aralar dolandırıcı hırsız kart patlatan dolu koguslar bız sakranda 24 kısıydık kogusta 12 tane karttan yatan 6 tanede dolandırıcılıktan gelen vardı

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
@ruyakar35 ben sahte diplomadan yakalandım üniversitede tam ders vericektim herşey hazırdı lavugun bitanesi polise ihbar etmiş bu lavuk 19-20 yaşında nasıl hoca diye bi baktım polis geldi sorguladı sahte çıktı tak içeriye diyorum ya kardeşim ben bilim adamıyım bu ülkeye faydam var diye herifler anlamıyor

ben i=i9 evren sonsuz değildir teoirisini buluyorum dersini vericem üniversitede got hoşafları ihbar etmişler

Castiel 

obsesif kompülsif bozukluk hastası
Credits
5,160
Rating - 100%
@ruyakar35 ben sahte diplomadan yakalandım üniversitede tam ders vericektim herşey hazırdı lavugun bitanesi polise ihbar etmiş bu lavuk 19-20 yaşında nasıl hoca diye bi baktım polis geldi sorguladı sahte çıktı tak içeriye diyorum ya kardeşim ben bilim adamıyım bu ülkeye faydam var diye herifler anlamıyor

ben i=i9 evren sonsuz değildir teoirisini buluyorum dersini vericem üniversitede got hoşafları ihbar etmişler
hocam sizin gibi değerli insanlar nasıl el üstünde tutulmuyor şaşırıyorum gerçekten bakın samimi söylüyorum i=i9 evren sonsuz değildir müthiş bir teori

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
hocam sizin gibi değerli insanlar nasıl el üstünde tutulmuyor şaşırıyorum gerçekten bakın samimi söylüyorum i=i9 evren sonsuz değildir müthiş bir teori
bu ülkede bilime bilim adamına saygı olmadıktan sonra hiçbir ilerleme olmaz bari dersi bitirseydim öyle tutuklasaydınızz dedim ona bile izin vermediler

Users who are viewing this thread