Gölgeler'de 3.000 Zone (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar an itibariyle gölgeler adlı zone sitesinde 3.000'i geçtik. Bu hem mutlu edici hem de biraz hüzün verici bir durum. Hüzün veren noktası spyhackerz'ın sanalin en köklü hack sitesi olmasına rağmen şu zamana kadar 3.000 zoneye yeni ulaşması. Ama son zamanlarda görüyorum ki forum içerisindeki faaliyetler çoğaldı ve bunun için tüm spyhackerz üyelerine teşekkür ediyorum. Bundan sonra yapacağınız icraatları spyhackerz.com adına da zone almanızı istiyorum. İyi günler, iyi forumlar :)

Önerdiğim zone siteleri;
http://golgeler.net
http://mirr0r.org/

A

AKI-BEY

Daha zone alıyorum reis Devam :D Hep birlikte Güzel Günlere :)

A

AKI-BEY

qWk4nW.png

Bu anı yakaladım ılerde torunlara gosterırız :d

Credits
0
Rating - 0%
Sizlerinde katkılarıyla daha üst kademelere ulaşacağız inşallah

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
Nice binlere.. :) Daha neler neler var elimizde :D

Credits
201,695
Rating - 94.7%
golgeler.net in zirvesindeki salağin tüm defaceleri 2-3 siteden kasılmış subdomainden oluşuyor. o yüzden hacker istatisiği bakımından tavsiye etmiyorum golgeler.net 'i gerçeği yansıtmıyor ! ama mirror kayıt konusunda çok iyi , sadece mirror kayıt almak için kullanılır , yarışmak için en gerçekci adil site mirr0r.org dur çünkü single ip defaceye göre sıralama yapar ve hacker isterse 100000 tane subdomain açsın 1 site olarak kabul görür :)

RedWolf

Sanalı Bıraktı
Credits
1,028
Rating - 0%
golgeler.net in zirvesindeki salağin tüm defaceleri 2-3 siteden kasılmış subdomainden oluşuyor. o yüzden hacker istatisiği bakımından tavsiye etmiyorum golgeler.net 'i gerçeği yansıtmıyor ! ama mirror kayıt konusunda çok iyi , sadece mirror kayıt almak için kullanılır , yarışmak için en gerçekci adil site mirr0r.org dur çünkü single ip defaceye göre sıralama yapar ve hacker isterse 100000 tane subdomain açsın 1 site olarak kabul görür :)
mirr0r.org'dada onholda çok kalıyor hemen işlemiyor ama buda bir sıkıntı bana göre
Bu arada Emeği geçen herkesin eline sağlık

Credits
0
Rating - 0%
Mirr0r.org'ta zoneler tek tek özenle admin tarafından panelden onaylıyor bu sebeple hemen stasta işlemiyor. Önerdiğim ve sağlam kodlanmış bir zone sitesidir :)

Credits
201,695
Rating - 94.7%
mirr0r.org'dada onholda çok kalıyor hemen işlemiyor ama buda bir sıkıntı bana göre
Bu arada Emeği geçen herkesin eline sağlık

Onholdda kalma sorunu çözüldü mirrorlar 3 güne onaylanıyor son 1 aydır bekelyen mirror sayısından anlayabilirsiniz Attacks On Hold: 962

WorthLess

Sevilmeyen
Credits
0
Rating - 0%
Zaten golgelerde ilk 5,onlar kendilerini biliyor sub basarak zone yükselten lamerus kesiminden oluşuyor,spyhackerzdeyim ama hep kendi adıma zone aldım eğer herkes spyhackerz.com adına alsaydı daha üstlere çıkardık ama fazla site hacklemekten daha önemlisi sağlam site hacklemektir bence :)

A

Attack3r

Kimseye karşı uslubumu bozmak istemem heleki burda benden yaşça büyük kişiler olduğunu bildiğim için. Adam akıllı açıklama yapıcam lütfen hakkımda asılsız açıklama yapmayın

O subdomain dediğiniz hacklerin nerden baksaniz 10 k si subdomaindir genelide gecen sene daws acigindan yararlanıp index attığım siteden 32 k nin hepsi mi subdomain ? Benimle 1 kere dahi konuşmuşlugu olmamış kişilerin lamerus diye hitap etmesi zaten apayrı bi durum neye dayanarak bunu söylüyor çok merak ediyorum. Kimseyle sorunum yok tam anlamıyla bıraktım bu ortamları başımdaki sorunlarla uğraşıyorum canım sıkıldığında yapıyorum bu işi ve tekrar tekrar söylüyorum benim kimseyle dusmanligim yok yanlış anlaşılma olmasın buraya bilgilendirme olarak attım bu yazıyı yöneticiler silmezse sevinirim iyi forumlar dilerim

Credits
201,695
Rating - 94.7%
Kimseye karşı uslubumu bozmak istemem heleki burda benden yaşça büyük kişiler olduğunu bildiğim için. Adam akıllı açıklama yapıcam lütfen hakkımda asılsız açıklama yapmayın

O subdomain dediğiniz hacklerin nerden baksaniz 10 k si subdomaindir genelide gecen sene daws acigindan yararlanıp index attığım siteden 32 k nin hepsi mi subdomain ? Benimle 1 kere dahi konuşmuşlugu olmamış kişilerin lamerus diye hitap etmesi zaten apayrı bi durum neye dayanarak bunu söylüyor çok merak ediyorum. Kimseyle sorunum yok tam anlamıyla bıraktım bu ortamları başımdaki sorunlarla uğraşıyorum canım sıkıldığında yapıyorum bu işi ve tekrar tekrar söylüyorum benim kimseyle dusmanligim yok yanlış anlaşılma olmasın buraya bilgilendirme olarak attım bu yazıyı yöneticiler silmezse sevinirim iyi forumlar dilerim

tmm kardeşim pardon , kullanmamam gereken bir kelime kullandım kusura bakma.

Credits
0
Rating - 0%
hayırlı olsun yükselecek inşallah :D

Credits
0
Rating - 0%

Eğer eski sensen ben seni iyi tanırım fakat suna emin olabilirsin burada kalp kırmak değil amaç muhabet arasında söylenmiş bır sey bana isteyen lamer desin lamerus desin önemi yok benım beynimin içindekileri kımse bilemez bilgimi kimse tartamaz. Ben kendimi bildikten sonra isteyen lamer demiş isteyen amele önemi varmı sence :)

A

Attack3r

Eğer eski sensen ben seni iyi tanırım fakat suna emin olabilirsin burada kalp kırmak değil amaç muhabet arasında söylenmiş bır sey bana isteyen lamer desin lamerus desin önemi yok benım beynimin içindekileri kımse bilemez bilgimi kimse tartamaz. Ben kendimi bildikten sonra isteyen lamer demiş isteyen amele önemi varmı sence :)
Yok hacı isteyen istediğini söylemekte serbest ben sevmiyorum böyle olayları durduk yere saçma sapan yerde tartışma çıkıyor ortam sakinleşmesi amacıyla yazdım bunu isteyen lamer der isteyen dünyanin en iyi hekırı der herkesin görüşü kendine söylenen sözler beni değiştirmiyor sonuçta :)

Credits
0
Rating - 0%
Yok hacı isteyen istediğini söylemekte serbest ben sevmiyorum böyle olayları durduk yere saçma sapan yerde tartışma çıkıyor ortam sakinleşmesi amacıyla yazdım bunu isteyen lamer der isteyen dünyanin en iyi hekırı der herkesin görüşü kendine söylenen sözler beni değiştirmiyor sonuçta :)
Aynen öyle hoş geldin aramiza :) kalici olursun umarım :)

WorthLess

Sevilmeyen
Credits
0
Rating - 0%

Kardeş 10k subdomain zone almışsın üşenmeden gelip sana lamerus dememe mi kızıyorsun? Neyse rahatsız olduysan birdaha kullanmam . :D

A

Attack3r

Kardeş 10k subdomain zone almışsın üşenmeden gelip sana lamerus dememe mi kızıyorsun? Neyse rahatsız olduysan birdaha kullanmam . :D
Kardeşim niye rahatsız olayım ? Seni tanımam etmem istediğini diyebilirsin hiçte umrumda olmaz. Alınmış olsam bu kadar seviyeli konuşmam

RedWolf

Sanalı Bıraktı
Credits
1,028
Rating - 0%
Kardeşim senide yeni tanıdım onuda bir 4-5 ay oldu icraatlerinide bilirim kişiliğinide sadece sublara bakmışsın birçok hack sitesi haber sitesi velhasıl kelam şimdi sen nasıl iyi derece edenmis hedef siteleri hackliyorsan hacklediysen o da aynılarını benzerlerine yaptı yani bir insanı yargılamadan önce iyi tanımak lazım .

l0rxhell

Guest
Credits
0
Rating - 0%
beyler rico eskilerdendir daşşaklı bi insandır konusurken terbiyeli takılın shell atamıdınız sw lerde cirit atıyorduk ah eski günler :(

Last edited:
C

CoMoLocCco

Aranizda yeniyim ama forumdan ayrılanları hemen aşagılayıcı konuşmanıza açıkcası üzüldüm RicoDiaZ hack dışında sohbetini sevdiğim 3 5 kişiden biridir hack hoby dir gelir geçer dostluk baki kalır birbirinizi boş işler yüzünden kırmamanızı tavsiye ederim iyi forumlar

Credits
0
Rating - 0%
Aranizda yeniyim ama forumdan ayrılanları hemen aşagılayıcı konuşmanıza açıkcası üzüldüm RicoDiaZ hack dışında sohbetini sevdiğim 3 5 kişiden biridir hack hoby dir gelir geçer dostluk baki kalır birbirinizi boş işler yüzünden kırmamanızı tavsiye ederim iyi forumlar
Aynı şeyleri diğer arkadaşlarınıza söylediniz mi ? Çünkü aniden biz düşman olmadık onlara onlar bize cephe aldı.

A

Attack3r

Siz cephe aldıysanız herkesin yeri yurdu belli başka türlü mesajınızı verirsiniz ordan burdan hakaretle değil yada lamerlikle itham etmeyle yürümez bu işler :D

Credits
0
Rating - 0%
Siz cephe aldıysanız herkesin yeri yurdu belli başka türlü mesajınızı verirsiniz ordan burdan hakaretle değil yada lamerlikle itham etmeyle yürümez bu işler :D
Kimin forumunda atar koyuyosun sen ergenmisin olum?

Credits
0
Rating - 0%
Hayırdır bize lamermi diyosun skype versene sen abisi bi sana lamerliği göstereyim. hackleyince niye böle ağlıyosunuz sölesenize adamlar hacklemiş hemen ağlayın zaten hemen laf sokma çabaları konuşmucaksın icraat yapıcaksın :)

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread