Grayman

#Zarar verme Psikolejisi. ~
Credits
0
Rating - 0%
Selamun Aleyküm Merhaba Arkadaşlar, Bugun size Uxor Arama Motoru'na entegre edeceğiniz Listeleri paylaşıyorum. Arama yaparken çok fazla site çıkartıyor. Extra olarak Edu, ve Gov listelerini'de paylaşıyorum yalnız onları denemedim çıkartıyormu çıkartmıyor mu bilemem..

Arama Motorundan Bahsedecek olursak Programı indirdiğinizde sizi standart liste ile karşılıyor. Bu standart listeyi kullanan binlerce insan vardır. Her dork taratan adama o listeden dolayı aynı siteler çıkıyor Bruteden site düşürdünüz bi bakmışsınız siteye basmışlar :D ne yapıcaksınız. Böyle durumlar ile karşılaşılmaması için Sizlere kendim geliştirdiğim Listeleri paylaşıyorum..
Nasıl Kullanılır ve Nasıl programa entegre edilir. değineceğim.

Arama Motoru v_1,3 Nasıl Kullanılır?
1- Programı Açalım Arkadaşlar > Arama Bölümü Kutucuğunun içine Önceden hazırladığımız dorkları yapıştıralım..

m4YM54.png

2- Sağ Alt tarafta Bulunan "Tümünü İşaretle"ye Tıklayıp Tarama yaptıracağı listeyi seçtirelim. Gördüğünüz gibi resimler Kutucuklar işaretlenmiş durumda.. Sıradaki işlem > Üst Bölümde Tarama Kısmına Tıklayalım..
Erampg.png

3- Tarama Bölümüne Tıkladık..
DBNY93.png

> "Taramaya Başla"ya Tıklayarak Eklediğimiz dorkları taratalım. Çıkan sonuçları CMS Brute Force,veyahut GHZ Tool'a Ekleyelim..

Arama Motoru Listelerini programa nasıl entegre edebilirim?
> Bu Aşağıda verdiğim Listeleri Programın Bulunduğu klasöre girip yapıştırın.
Qvr23v.png

View hidden content is available for registered users!
View hidden content is available for registered users!

Favori Listem Editlenmiştir. :https://yadi.sk/d/YG2FOGDb3DktGA
Bu Listeleri Programa Entegre edip, Daha fazla site çıkartabilirsiniz..
Not; İndirmeden Kopyala yapıştır yaparak Listeleri alabilirsiniz.

Başka bir Makalem'de görüşmek üzre
Saygılarımla
//Grayman

Last edited:
T

TurkishSpyHacker

max 50 min 1 süre aşımı 240000 dene 5 yaparsan daha fazla site düşüyor diye biliyorum :)

Grayman

Credits
0
Rating - 0%
Eline saglik yenilere iyi bit derslik olmuş vallahi
Teşekkür ederim :)
max 50 min 1 süre aşımı 240000 dene 5 yaparsan daha fazla site düşüyor diye biliyorum :)
Yazacağın dorklar etkili kılıyor
0 - 100 - 150 -200 - 250 - 300 Buradan sonrası zaman aşımı yapar. boş yere trafik harcamış olursun Ek olarak tekrar arama yapabilmen için Modeme reset atman gerekir :)

Grayman

Credits
0
Rating - 0%
Güzel konu lakin bi yerden sonra ipv4 hatası vermesin ?
zaman aşımına girdiği zaman durdur yapın 5 - 10 bin site çıkartır bi yerden sonra zaman aşımı yapıyor oto ban yediği için modemi kapatıp açın devam et'e tıklayın :) üstüne ekleme yapar siteleri kaydedersiniz toplu olarak :)
oto bana çözüm yok ya reset istiyor yada kapatıp tekrar açmak gerekiyor :(

D

delete.9999

Extra olarak Edu, ve Gov listelerini'de paylaşıyorum yalnız onları denemedim çıkartıyormu çıkartmıyor mu bilemem..

merakımdan bi göz gezdirdimde onlar bi işe yaramaz google.edu.tr felan diye koyulmuş böyle bişey sadece boyut ve internet kayıbı ama diğer listeler doğru çalışıyor

Grayman

Credits
0
Rating - 0%
merakımdan bi göz gezdirdimde onlar bi işe yaramaz google.edu.tr felan diye koyulmuş böyle bişey sadece boyut ve internet kayıbı ama diğer listeler doğru çalışıyor
Onları belirtmiştim denemedim diye kaldırabilirim belli olmaz. :)

Grayman

Credits
0
Rating - 0%
Eline sağlık..
Teşekkürler sayın admin :)
Arkadaşlar Edu , Gov Listeleri kaldırılmıştır.Sebebi zaman aşımı yapması ve site çıkartmaması. Favori Listemi silerek yeni bir liste yaptım ve denedim güzel sonuçlar elde ettim onuda sizinle paylaşıyorum güle güle kullanın :)

Users who are viewing this thread