Hackinge nasıl başladım? (4 Viewers)

Yabgu Fatih Şah 

Kısaca Yeşil
Top Poster Of Month
Credits
14,548
merhaba kardaşlarım belki bazılarınız bilir beni ben Yabgu Fatih Şah bugün size sanal aleme girişimi anlatacağım o dönem 3.sınıfa gidiyordum yaşım yanlış hatırlamıyorsam 8-9 civarında şuanda ise 19 yaşındayım arkadaşım bana ayyıldız tim diyordu sürekli bende anlamamama rağmen anlıyormuş gibi yapıyordum sonrasında bana bir site gösterdi oradan link atarak ınstagran hesabı çalıyordum yani sosyal mühendislik ile her lamerin yaptığı şey sonrasında acaba bunun devamı varmı ki diyordum yaman termuxu öğrendim zamanla forumlarda takılmaya başladım ve termuxun temel yapısını anlamıştım bana hackingi öğretmesi için birilerine yazıyordum onlarda s!ktir git diyordu kendi kendime forumlarda eğitim videolarında kendimi geliştiriyordum ilk icraatim çocukluğumu mahveden Kütahya sevgi evleri yurdunu hacklemek olmuştu zamanla daha iyi icraatler yapmış ve bilgisayar edinerek daha büyük işler başarmıştım gel zaman git zaman o s!ktir git diyenler yanımda saf tutmaya başlamıştı fakat hiçbirisini yanıma almadım iki defa kendi ekibimi kurmuştum sonrasında ünlü hacker forumlarında adminlik yaptım ve şuandada spyhackerz'deyim burada büyük işler yapacağıma inanıyorum

O dönemler yaptığım icraatlere örnek vermek gerekirse ınstagramda açık bulup 1 milyar kullanıcı verisi sızdırmak, incirlik üssündeki root bilgisayara sızmak, çin siber güvenlik ekibi nsapı hacklemek, rusya federasyonu yargı departmanı web sitesinin kalıcı olarak erişimini kesmek gibi şeyler eğer daha fazla detay merak edilirse atarım yani geçirdiğim o 10-11 seneyi

Last edited:
Credits
650
hocam wordpress hesaplari-loginleri nasil bulunur video hazirlarsaniz cok seviniriz.

Yabgu Fatih Şah 

Kısaca Yeşil
Top Poster Of Month
Credits
14,548
hocam wordpress hesaplari-loginleri nasil bulunur video hazirlarsaniz cok seviniriz.
Tabiki en kısa zamanda bu konu hakkında vimeoya video çekerim yazılı olarak anlatmak gerekirse wordpress sitelerini bir araya toplayıp bruteforce attack ile şifreleri kırabilirsiniz

Users who are viewing this thread