Haksız ban ayrıca Adaletsiz Mod. (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.

BraveHeart 

Dostum olmaz, Hasmım Yaşamaz.
Credits
1,513
Rating - 100%
Adam tüm forumdaki üyeleri kışkırtsın , küfür hakaret etsin biz sövdük diye chat banı yiyelim. Moderatörün konu hakkında hiç bir fikri yok chate gelip olayı soruyor sonra direk banlanıyorum. adam sen gelmeden önce tüm foruma saydırsın forumda ona saydırsın fakat biz sövünce ban, tek bir şey söylemek istiyorum eğer bu amk evladı @Valeriax değilde biz ban yersek eğer böyle işinde amk

Credits
1,075
Rating - 100%
@BraveHeart_ burda skulaza gel adına konu açalım seni savunalim diyor @BraveHeart_ kardeşim SS alamadım sanma ben böyle bir insanım işte yaptığın yanına kalmaz senide tanımıyorum bile neden uzatıyorsun @Al Simmons @SpyAdmin @SkullZ
SS de yazdığina bakın sinsice gelip buraya yazdığına bakın Allah için yardım edin ben uzatmak istemiyorum onlar uzatıyor ve bana diyorlar ki herkese satasiyorsun ve sen uzatıyorsun diyorlar ben coinlerimi hayla alamadım @Al Simmons abi sen dedin nao atsın diye atmadı atmıyorum dedin atmazsa bana yaz dedin inşallah görürsün abi kendileri uzatıyor konu açıyor ben açmıyorum. Saygılarımla @Valeriax

Screenshot_2022-03-05-21-48-57-757_com.android.chrome.jpg

Serkan 

👉👌👉👌👉👌👉💦
Credits
7,628
Rating - 100%
Bu valeria yüzünden ban yediği için formu bırakıyorum gezdigim formlar arasinda iyi diye buraya geldik bu salak oglu salak enbesil yüzünden bırakıyorum valeria ananin amk sg 16 yaşındaki insanları da formda tuttukca siz kaybedersiniz cogu insanda kaçıyor zaten teşekkürler

Lastromance 

İyi bir oyunun, son söze ihtiyacı yoktur.
Credits
50,031
Rating - 100%
Adam tüm forumdaki üyeleri kışkırtsın , küfür hakaret etsin biz sövdük diye chat banı yiyelim. Moderatörün konu hakkında hiç bir fikri yok chate gelip olayı soruyor sonra direk banlanıyorum. adam sen gelmeden önce tüm foruma saydırsın forumda ona saydırsın fakat biz sövünce ban, tek bir şey söylemek istiyorum eğer bu amk evladı @Valeriax değilde biz ban yersek eğer böyle işinde amk
Dostum, sadece seni banlamak değildi amacım, 3 saat ban yedin. Diğer kişileri de banlayacaktım @SkullZ aradı, bekle banlama eve geçince ben banlayacağım dedi. Merak etme olayın içindeki herkes ban yiyecekZ

BraveHeart 

Dostum olmaz, Hasmım Yaşamaz.
Credits
1,513
Rating - 100%
lan kardeşim istediğin kadar ss al lan istediğin kadar o ananın ta amınakoyayım kaan'ında ta amınakoyayım aptal amk bebeleri siktirin gidin 15 yaşında ikiside amk

Credits
1,075
Rating - 100%
Bu valeria yüzünden ban yediği için formu bırakıyorum gezdigim formlar arasinda iyi diye buraya geldik bu salak oglu salak enbesil yüzünden bırakıyorum valeria ananin amk sg 16 yaşındaki insanları da formda tuttukca siz kaybedersiniz cogu insanda kaçıyor zaten teşekkürler
Ulan senin adamlarla alakan yok senle gece gündüz coin oyunu oynardık birden bana küfür etmeye başladın hayla ediyorsun seni tanımıyorum ama banane benmi diyorum bırak diye

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%
Ben küfretmedigim halde chat bani yedim ?

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread