Herkesin ortaklaşa kullanabileceği bir botnet yazalımmı? (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar kafamda bir proje var önerinizi almak isterim..

Sitedeki herkesin login olup kullanacağı bir botnet yazabiliriz.

mesela a , b ,c üyelerimiz. programa login olup aynı botları kendi kişisel botnetiymiş gibi kullanabilecek. hem herkes ortaklaşa bot kasmış olur hem herkes faydalanmış olur..

tabi kafama takılan bir sorun var mesela 3 ü girdi üçü de ayrı sitelere saldırttı aynı anda . bu bir sorun yaratırmı bilmiyorum şu an teorik olarak konuşalım

Credits
51
Rating - 0%
Şimdi ben zombi bilgisayarım desem aynı anda uç siteye benim internetimden trafik harcanirsa benim etkim azalır.

The_DeMoN

Dost
Credits
5,000
Rating - 0%
Şimdi 100 lerce clientim olacak sende 10 tane client olacak ve benim amelelere mining mi yaptıracan? Veya ddos mu attırtacan? bence olmaz dostum. kesin 2 güne farkeder silerler :D herkes kendine bence ratta.

2 gün sora hepsine kendi serverini yüklettirip çalıp geçecen. bence yemezler....

The_DeMoN

Dost
Credits
5,000
Rating - 0%
downloader,executer,ddos,mining gibi şeylerin ratta ne işi var zaten? internette olmasın zaten ne gerek var. konu kilit delete çöpü boşalt format hdd yak vs :D

Credits
0
Rating - 0%
downloader,executer,ddos,mining gibi şeylerin ratta ne işi var zaten? internette olmasın zaten ne gerek var. konu kilit delete çöpü boşalt format hdd yak vs :D

Bu kafayla bir yere varamazsın. Espiri anlayışını da ....

The_DeMoN

Dost
Credits
5,000
Rating - 0%
Teoriden bahsetmişsin. Tamam benden 100 senden 100 ondan bundan toplam 1000 clientimiz var. bunu şimdi kim kontrol edecek ? herkes kafasına göre mi? benim canım sıkıldı aldım botneti saldırdım bir siteye. senin canın sıkıldı sen saldırttın. botnet boş kalmaz, client çok kasar.

Ha şöyle bişey olur, hepimiz toplarız clienti Cewo mctruy forumun çıkarlarına göre toplu saldırı yaptırır. Ama o kadar kasacaksın client toplayacaksın ve tam hakkını vererek kullanamayacaksın ve kaos çıkacak. ban sebebidir la bu.

Ben sana söyliyeyim birader. sen kendi botnet ordunu oluştur. Ben oluşturayım. Reislerle beraber konuşur toplu saldırı yapılır vs. Ama havuz sistemi tutmaz.

Bir de kafayla ilgili bişi söylemişsin de, daha görmedin.... görsen demezdin....

Users who are viewing this thread