Herşey. (2 Viewers)

Credits
1,349
Evet Merhaba Spy Ailesi, Bunu içimi dökmek için yazıyorum bilgisayarda txt klasörüne yazmak yerine boşa gitmesin istedim hem biraz zaman geçer Dimi :)

İlk olarak Eğitim Sistemi ve Aile baskıları kadar kötü birşey göremiyorum. Hayat Artık çok boş geliyor herşeyi çok erken yaşadım bunun en büyük sebebi çok erken
ergenliğe girmem olabilir şuanda 15 yaşındayım ve tam 7 yaşında hayattan hiçbir beklentisi olmayan bir çocuk olarak bilgisayar başında ergen olmayı becerdim
o zamanlar ailem hiçbir şekilde benimle ilgilenmiyor ve erkenden okula yazıldığım için derslerimde çok kötü geliyordu. benden yüksek notlar almamı istiyorlardı fakat
nasıl alabileceğimi göstermiyorlardı okulda çok sessiz biriydim kendime güvenim yoktu o yüzden öğretmenlerimle iletişim kuramıyordum onlarda benimle ilgilenmiyordu. neyse böyle 3-4 sene geçti sonra Ailem bir anda beni streslendirmeye başladı Hayatım çok değişti ve nasıl ders çalışılacağını bilmiyordum onlar öğretmek yerine beni süleymancı yurtlarına (dini Özel Yurtlar) verdi. Hayatımın En Boktan günleriydi durduk yere dayak yiyordum yurtta herkes grup olurdu neyseki 10 senelik arkadaşımda o yurttaydı onlarla takıldım 4 sene ondan sonra 10 Senelik arkadaşımla kavga ettik çok kötüydü. Hayatımda ilk kez birşey kaybettiğimi anladım ailemden daha değerli kişiyi.

Hayatım her zaman Boktan Geçti Dostlarım Size Tek 1 Şey Söyleceğim Sakın pes Etmeyin abi. Tokat yediyseniz tokat atın asla eğilmeyin şu hayatta Tek Takılmayı öğrenin.

Anlatılacak Çok şey var ama tekrardan üzüntü çekmek istemiyorum.

Durden 

existence is not real.
Credits
1,735
Merhaba dostum bende 18 yaşıma gireceğim. Şunu diyebilirim ki 15 yaşındaki bir insanın bu kadar olgun olması gerçekten zor , gerçekten acı çekmiş olmalısın. Tavsiyem geçmişi “bir yok” olarak görmen yani geçmiş diye bir şey olmadığını kabul et ama geçmişten çıkarttığın sonuçları asla unutma. Bundan sonra olabildiğince çok geleceğine odaklanmanı tavsiye ederim

z o n e

social imbalance
Credits
1,331
Evet Merhaba Spy Ailesi, Bunu içimi dökmek için yazıyorum bilgisayarda txt klasörüne yazmak yerine boşa gitmesin istedim hem biraz zaman geçer Dimi :)

İlk olarak Eğitim Sistemi ve Aile baskıları kadar kötü birşey göremiyorum. Hayat Artık çok boş geliyor herşeyi çok erken yaşadım bunun en büyük sebebi çok erken
ergenliğe girmem olabilir şuanda 15 yaşındayım ve tam 7 yaşında hayattan hiçbir beklentisi olmayan bir çocuk olarak bilgisayar başında ergen olmayı becerdim
o zamanlar ailem hiçbir şekilde benimle ilgilenmiyor ve erkenden okula yazıldığım için derslerimde çok kötü geliyordu. benden yüksek notlar almamı istiyorlardı fakat
nasıl alabileceğimi göstermiyorlardı okulda çok sessiz biriydim kendime güvenim yoktu o yüzden öğretmenlerimle iletişim kuramıyordum onlarda benimle ilgilenmiyordu. neyse böyle 3-4 sene geçti sonra Ailem bir anda beni streslendirmeye başladı Hayatım çok değişti ve nasıl ders çalışılacağını bilmiyordum onlar öğretmek yerine beni süleymancı yurtlarına (dini Özel Yurtlar) verdi. Hayatımın En Boktan günleriydi durduk yere dayak yiyordum yurtta herkes grup olurdu neyseki 10 senelik arkadaşımda o yurttaydı onlarla takıldım 4 sene ondan sonra 10 Senelik arkadaşımla kavga ettik çok kötüydü. Hayatımda ilk kez birşey kaybettiğimi anladım ailemden daha değerli kişiyi.

Hayatım her zaman Boktan Geçti Dostlarım Size Tek 1 Şey Söyleceğim Sakın pes Etmeyin abi. Tokat yediyseniz tokat atın asla eğilmeyin şu hayatta Tek Takılmayı öğrenin.

Anlatılacak Çok şey var ama tekrardan üzüntü çekmek istemiyorum.
S*ktir et ve kendini geliştirmeye bak. Ailen bir gün herkesin ailesi gibi yok olacak, dostların evlenecek veya vefat edecek, her konuda yalnız kalacaksın. Bunlarla başa çıkmayı öğren, kimseye ihtiyacın olmadığını ve kötü olayları tek başına yendiğini herkese göster. Siber güvenlik derslerine katıl kendini yazılım ver, bir şeyler ile uğraş ve kafanı dağıt. Arkadaşın yoksa bile bu bence çok iyi. Benim hiç arkadaşım yok ve oldukça mutluyum. Kendini geliştir, gerisini s*ktir et. Sohbet etmek istersen PM at Telegram veya Instagram bilgilerimi salarım. Esen kal..

Credits
1,349
yazıya başlangıç: hayattan beklentim sıfır , özgüvenim yok ben bir hiçim.

yazı sonunda: asla pes etmeyin, hayata tekme tokat girişin.

çee
Yazı sonunda bende farkettim abi :D büyük ihtimalle sonlarda Gangsta paradise dinliyodum o yüzden çee

Users who are viewing this thread