Hızlı şekilde para kazanmak isteyenler için ortaklık teklifi (1 Viewer)

Credits
1,707
Rating - 0%
iş için elinizde olması gerekenler kız facebook hesabı olması gerekiyor onu da ben size sağlarım

abazaların datasını sizden satın alıyorum

data başı 40tl ödeme yapacağım
yapmanız gereken kurbanlarımızla 2-3 flört ediyorsunuz daha sonra "16 yaşındayım senin için sorun olur mu diye soruyorsunuz" olmaz diyorlar %90 zaten
daha sonra abimizden malafatın fotoğrafını almanız lazım gerekirse sizde nude atarsınız sonra abininkini alırsınız
en sonunda abimizin telefon numarasını istiyorsunuz ve ben bu bilgiler ve konuşma ss'ini sizden 40 tl ye satın alıyorum
zaten bir data cıkarmak performansınıza göre 15-30 dk arası sürüyor
işin sonunda
adamın adı
telefon numarası
16 yaşında olduğunu sorun etmemesi ve bel altı fotoğrafının konuşma ss leri
bunları sizden 40tlye satın alıyorum günde 10 tane çıkarsanız ki çok kolay 400tl yapar
işin detaylarını öğrenmek isteyenler için telegram: @He4venmariel

Credits
6,084
Rating - 100%
kızın babası olduğunu, şikayetçi olduğunu söyleyip sözde tazminat kopariyorsan süper method

Credits
0
Rating - 0%
iş için elinizde olması gerekenler kız facebook hesabı olması gerekiyor onu da ben size sağlarım

abazaların datasını sizden satın alıyorum

data başı 40tl ödeme yapacağım
yapmanız gereken kurbanlarımızla 2-3 flört ediyorsunuz daha sonra "16 yaşındayım senin için sorun olur mu diye soruyorsunuz" olmaz diyorlar %90 zaten
daha sonra abimizden malafatın fotoğrafını almanız lazım gerekirse sizde nude atarsınız sonra abininkini alırsınız
en sonunda abimizin telefon numarasını istiyorsunuz ve ben bu bilgiler ve konuşma ss'ini sizden 40 tl ye satın alıyorum
zaten bir data cıkarmak performansınıza göre 15-30 dk arası sürüyor
işin sonunda
adamın adı
telefon numarası
16 yaşında olduğunu sorun etmemesi ve bel altı fotoğrafının konuşma ss leri
bunları sizden 40tlye satın alıyorum günde 10 tane çıkarsanız ki çok kolay 400tl yapar
işin detaylarını öğrenmek isteyenler için telegram: @He4venmariel
telegramda bulamadım seni beni eklermisin telegram: darkex

Users who are viewing this thread