Hqydutt Dolandırıcıdır Instagram kapama ayağına dolandırıyor (1 Viewer)

Credits
4,244
Rating - 0%
Arkadaşlar bu kişi tamamen dolandırıcıdır. Lütfen adminler gerekeni yapsınlar 450 lira yı aldı. Escrow a gerek olmadığını düşündüm güven verdi kendisi ancak tamamen kolpa

Adminlerin gereğini yapmasını bekliyorum, başka arkadaşlarda mağdur olmasın.

Attachments

• Unknown-1.jpeg
    Unknown-1.jpeg
    39.6 KB · Views: 25
  • Unknown-2.jpeg
    Unknown-2.jpeg
    30.6 KB · Views: 24
  • Unknown-3.jpeg
    Unknown-3.jpeg
    31.2 KB · Views: 23
  • Unknown.jpeg
    Unknown.jpeg
    42.6 KB · Views: 24
A

Akyol

" Escrow a gerek olmadığını düşündüm güven verdi kendisi ancak tamamen kolpa "
Size yıllardır bas bas esc kullanın diye söylemiyor mu bu insanlar. En sonundada eac kullanmayanlara yaptırım uygulanmayacak demediler mi 2 kuruş vermemek için verdiğiniz tüm paradan olun amına osurduklarım hakediyorssunuz ayrıca gülerken sıçtım zooooortttt

Teopat

Haram Bro HARAM!
Credits
3,619
Rating - 0%
" Escrow a gerek olmadığını düşündüm güven verdi kendisi ancak tamamen kolpa "
Size yıllardır bas bas esc kullanın diye söylemiyor mu bu insanlar. En sonundada eac kullanmayanlara yaptırım uygulanmayacak demediler mi 2 kuruş vermemek için verdiğiniz tüm paradan olun amına osurduklarım hakediyorssunuz ayrıca gülerken sıçtım zooooortttt
adam 450 tl için gerek görmemiştir küçük paradır onun için en azından başkasını tokatlamasın diye paylaşıyordur paramı versin falan demiyo zaten biraz ağır konuşmuşsun :D

A

Akyol

adam 450 tl için gerek görmemiştir küçük paradır onun için en azından başkasını tokatlamasın diye paylaşıyordur paramı versin falan demiyo zaten biraz ağır konuşmuşsun :D
aynı konu için yıllardır uyarıyoruz çünkü halen daha akıllanmayıp yaptırım bekliyor çünkü ağırda konuştuğumu düşünmüyorum bu en hafif konuşma tarzlarımdan birisi inan bana iyi forumlar çee

Credits
4,244
Rating - 0%
tabi aq başkaları bilinçlensin diye paylaştım, uğraşmadım esc le falan. kendisi için büyük para olduğu için laf sokucu cümleler kullanmış zavallı :)

Users who are viewing this thread