Satım IG yasaklama hizmeti (1 Viewer)

Sh1estyr

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Credits
7,077
Rating - 100%
IG YASAKLAMA HİZMETİ

Minimum 20$'dan BAŞLAMAK, hedefe bağlı olarak daha fazla olacaktır

- Herhangi bir IG hesabı
- Pfp'li veya pfp'siz, (Hepsi değil)
- En fazla 1dk / 72s) maks. içinde yasaklanacak

HMU ASAP > >

Last edited:
Credits
1,950
Rating - 0%
Önce kabul etti, sonrasında iptal dedi. Önce para vesaire konularına girdi, ilk başta kabul edip sonrasında fiyatı da arttırdı çorba iş yaptı diyim. Halen daha arkadaşı bekliyorum ESCROW için fakat bilmiyorum ne yapıyor :)
çocuk pek güvenilir değil mesajlarınıza 1 gün içinde bile dönmediği oluyor Türkçe bilmiyor anlasamiyorsunuz :) benim işlemimi 7 günde halletmisti buda bir hesap için cok uzun süre

Credits
16,580
Rating - 100%
bende iş verdim parayı yolladım konuda 15 20 DDK içinde haletceği yazıyordu konuda şimdide 1dk 72 saat diyo umarım tokat yemeyiz

Sh1estyr

Credits
7,077
Rating - 100%
bende iş verdim parayı yolladım konuda 15 20 DDK içinde haletceği yazıyordu konuda şimdide 1dk 72 saat diyo umarım tokat yemeyiz
Reyis tokatlamayız evelallah hem senin verdiğin işlem 2014 tarihli bi hesap bakıcam banlıcaz korkmana gerek yok

Sh1estyr

Credits
7,077
Rating - 100%
çocuk pek güvenilir değil mesajlarınıza 1 gün içinde bile dönmediği oluyor Türkçe bilmiyor anlasamiyorsunuz :) benim işlemimi 7 günde halletmisti buda bir hesap için cok uzun süre
reyis 7 gün değil hem hafta sonu evde değildim ve hafta sonuydu cuma verdin salı işleme aldım cuma banladım aradan 4 gün cumadan salıya geçiyor ve işleme almadım ve kimseninkini almadığımdan bakmamış olabilirim ve türkçem gayet iyi......

Credits
2,692
Rating - 0%
Ben işlemi iptal ettirdim, sonrasında başka adama verdi müşterim. O da işlemin iptal edildiğini kabul etti.

Diğer adam banladıktan sonra ben banladım diyerekten para istedi. Olayı anlamak istemiyor HASAN.

Sh1estyr

Credits
7,077
Rating - 100%
Ben işlemi iptal ettirdim, sonrasında başka adama verdi müşterim. O da işlemin iptal edildiğini kabul etti.

Diğer adam banladıktan sonra ben banladım diyerekten para istedi. Olayı anlamak istemiyor HASAN.
KVP MEDYA mısın sen

Credits
1,950
Rating - 0%
reyis 7 gün değil hem hafta sonu evde değildim ve hafta sonuydu cuma verdin salı işleme aldım cuma banladım aradan 4 gün cumadan salıya geçiyor ve işleme almadım ve kimseninkini almadığımdan bakmamış olabilirim ve türkçem gayet iyi......
Hasan elimde hesap var 3 tane yasaklayabilirmisin 1 gün içinde ?

Users who are viewing this thread