Satım @ilayda Kullanıcı Adı Satılıktır! (2 Viewers)

Credits
7,157
Rating - 100%
Güncelleme:

Hesap ilk mail ile teslim edilecek, bizzat portal ile hacked atarak aldık. Sonrasında 0 hesaba swapladik, sıkıntısız bir şekilde 1 yıldır bende.

Credits
7,157
Rating - 100%
Escrowsuz İşlem Yapmayın.

Escrow : @Viento / @Lastromance
Neden tüm konuların altına "escrowsuz işlem yapmayın" yazıyorsun kardeş? Emir verir gibi konuşuyorsun, sanki escrow yapmak zorundaymış gibi. Hayırdır bu forum babanın yeri falan heralde? Satın alacak kişi isterse yapar, isterse yapmaz. Bunu sen zorunlu hale getiremezsin, herkesin özgürlüğü olan bir forum burası.

Credits
3,205
Rating - 0%
Neden tüm konuların altına "escrowsuz işlem yapmayın" yazıyorsun kardeş? Emir verir gibi konuşuyorsun, sanki escrow yapmak zorundaymış gibi. Hayırdır bu forum babanın yeri falan heralde? Satın alacak kişi isterse yapar, isterse yapmaz. Bunu sen zorunlu hale getiremezsin, herkesin özgürlüğü olan bir forum burası.
Forumda çok fazla şeref yoksunu dolandırıcı olduğu için önlem olarak söylüyorlar bunu. Tonlarca kişi gördüm esc olmasa parasını kaptıracak.

Hakim Kingsize 

stay with alone"
Credits
51,278
Rating - 100%
babası olmak değil benim işim bu dolandırıcılığın önlemek , üstüne alınma o zaman bi ton şikayet konusu açılıyor neden ? escrow kullanılmadığı için ? ben neyim ? Forum Moderasyon Görevlisi eee kim önlicek bunları ? kim alıcak önlemini ;?

Credits
7,157
Rating - 100%
babası olmak değil benim işim bu dolandırıcılığın önlemek , üstüne alınma o zaman bi ton şikayet konusu açılıyor neden ? escrow kullanılmadığı için ? ben neyim ? Forum Moderasyon Görevlisi eee kim önlicek bunları ? kim alıcak önlemini ;?
Biz ne diyoruz, bu ne diyor.

Kardeşim emir kipiyle konuşuyorsun, kimse escrow yapmak zorunda degil.

Escrow kullanmayı unutmayın yazmak yerine, niye escrowsuz işlem yapmayın yazıyorsun? Sanki tokatçıymışız gibi bir anlama getiriyorsun.

Hakim Kingsize 

stay with alone"
Credits
51,278
Rating - 100%
Biz ne diyoruz, bu ne diyor.

Kardeşim emir kipiyle konuşuyorsun, kimse escrow yapmak zorunda degil.

Escrow kullanmayı unutmayın yazmak yerine, niye escrowsuz işlem yapmayın yazıyorsun? Sanki tokatçıymışız gibi bir anlama getiriyorsun.
Alınma Kanka Alınma Genel Tabir O Dediğinde Haklısın Fakat İşimiz Bu Önlemeye Çalışmak Sen Yapmazsın Başkası Yapar

note

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
1,368
Rating - 100%
Ticareti reelde yapicaksan almak isterim hocam

Users who are viewing this thread