Satım ⭐📢 ilk gelen 5 kişiye PayPal BUSINESS hesabı 100 TL! 📢⭐ (1 Viewer)

Credits
17,575
Rating - 100%
TAMAMEN markanızın ve sizin adınızla, sizin doğum tarihinizle, sizin telefon numaranızla ve isterseniz sizin mailiniz ile açılmış PayPal hesabı sağlıyorum.

HESAP İLE NELER YAPABİLİRİM?

• En önemlisi Türkiye ibanınıza anlatacağım yöntem ile para çekebilirsiniz.
  • Web sitenize entegre edebilirsiniz.
  • Müşterilerinize fatura gönderebilirsiniz.
  • Yurt dışından almanız gereken ödemeleri kolaylıkla PayPal üzerinden alabilirsiniz.
  • Yurtdışı kartınız varsa, hesabınıza tanımlayıp ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • VPN kullanmadan hesabınıza mobil uygulamadan ve web sitesinden giriş yapabilirsiniz.

HESABI NE KADAR SÜREDE TESLİM EDERSİN?
  • Maksimum 20 dakika içerisinde hesabı size teslim ederim.

PAYPAL HESABIM DOĞRULAMAYA DÜŞER Mİ?
  • Herkesin açtığı hesaplar gibi, benim açtığım hesapların da doğrulamaya düşme ihtimali vardır.
    Fakat şunu belirtmeliyim ki, hesaplar durduk yere doğrulamaya düşmez. Ödeme alırken doğrulamaya düşer.
    Ödemelerinizi size anlatacağım şekilde alırsanız hesabınızın doğrulamaya düşme ihtimalini minimalize etmiş olursunuz.

HESABIMA PARA GELDİ FAKAT DOĞRULAMAYA DÜŞTÜ NE YAPMALIYIM? PARA İÇERİDE Mİ KALDI?
  • Hayır, paranız içeride kalmadı fakat kendi hesabınıza çekemezsiniz. Sadece göndericiye iade edebilirsiniz.

Ayrıca forum dışından ulaşmak isteyenler için aşağıya telegram ve whatsapp irtibat linkleri bırakıyorum. Oradan da iletişime geçebilirsiniz.
http://t.me/erebus_0
Telegram üzerinden iletişime geçmek için TIKLA

Users who are viewing this thread