Satım İndirimde! FB&İG Faturalandırmalı Hesap İle Sponsorlu Ücretsiz Reklam Açma Eğitimi (1 Viewer)

Credits
900
Rating - 0%
Platinium Paket Kısa Süreliğine
299TL Yerine 89TL
(NEW)PLATİNİUM PAKET'TE BÜTÜN SORUNLARIN DETAYLI ÇÖZÜMÜ VE AÇIKLAMASI MEVCUTTUR!
- Bütün Sorunlar Giderilmiştir!
- Eğitim İle Kazancınızı 10'a katlayın
Verdiğimiz eğitimde hiçbir şekilde müşterilerimle iletişimi kesmiyoruz.
Müşterilerimizle her daim iletişim halindeyiz her konuda yardımcı olmaktayız.
- Alacak Kişiler Whatsapp Üzerinde Bana Ulaşabilir.
Eğitim Setimiz Google Driver Üzerinden Teslim Edilir!!
Reklam Eğitimi.png

Facebook kaynaklı güncellemeler dolayısıyla hatalar alabilir bu durumlarda sorumluluk kabul etmemekteyiz.
Herkese Hayırlı Günler Bol Kazaçlar Dilerim.

banner.png
LaMWD2.gif

Reklam Kanıt:

kanıt.PNG
Reklam Arşiv İçeriği:
1639857727270.png

Virgül.net REFERANSLARIMIZ;
ercu145;1078632665 said:
eğitim alınmıştır, teşekkürler.​
zadamobile;1078672701 said:
egitim alindi. ilk hesabimi actim reklami da ciktim, tesekkur ederim​
Gayet ilgili ve işini hakkıyla yapan bir arkadaşımız . Kendisinden taktik alındı. Tavsiye ederim​
Yunus ile bu iş için konuştum, Pc'ye bağlanmak yerine video ile anlatım yapmış ve gayet düzgün bir şekilde anlatmış, Eğer isteyen varsa tereddüt etmeden satın alıp öğrensin, Teşekkür ederim.​
Gerçekten çok ilgiliydi kesinlikle tavsiye ederim detaylı bir video anlatımı var anlamassanız pcye bağlanıp hallediyor eline sağlık :)
Hizmet alındı hızlı ve ilgili biri almanızı tavsiye ederim​
Arkadaş çok ilgili ve alakalı satın aldım methodu bu saatte bir şeyi yapamadım diye bilgisayarıma bağlandı tek tek anlattı yazdı çizdi. Bu ilgi bu kalite bu method başka yerde bulunmaz çok teşekürler :)
Set alındı gayet ilgili birisi çok teşekkürler.​
Akşama ödemesini yapıp alıyorum inşallah verimli olur. Hayırlı işler :)
2 günde 6 reklam çıktım 150tl'lik, Eğer almak isteyen varsa pişman olmaz. :) Ayrıca her konuda destek oluyor hiç sıkıntı yok.​
Alındı sorunsuz 👑
Eğitimi 2 3 defadır kullanıyorum sapa sağlam çalışıyor her konuda destek oluyor video anlatım çok iyi tavsiye ederim​
eğitimi aldım gayet başarılı ve iyi her konuda yardımcı oluyor​
Satın alım sağladım oldukça ilgili ve naif birisi. Emeklerinden ötürü teşekkürler. Kite gelecek olursak gayet açıklayıcı ve videolu anlatımlarıyla da bunları süslemiş. Eyvallah demek düşer bize çünkü "EĞitim Kiti" Kavramını tam olarak yansıtmış arkadaş.​
Eğitimi aldım anlatım güzel ve ilk reklamımı açtım istatislikler fotoğrafta mevcut.Yunus Bey'e Teşekkür Ederim.View attachment 26120
Eğitimi satın aldım ilk reklamı çıkmak için sabırsızlanıyorum. Bu arada kusursuz anlatım. İndirimli bir de daha ne istiyorsunuz bence alıp öğrenmeniz gerekir.​

Credits
900
Rating - 0%
Platinium Paket Kısa Süreliğine
299TL Yerine 89TL
(NEW)PLATİNİUM PAKET'TE BÜTÜN SORUNLARIN DETAYLI ÇÖZÜMÜ VE AÇIKLAMASI MEVCUTTUR!
- Bütün Sorunlar Giderilmiştir!
- Eğitim İle Kazancınızı 10'a katlayın
Verdiğimiz eğitimde hiçbir şekilde müşterilerimle iletişimi kesmiyoruz.
Müşterilerimizle her daim iletişim halindeyiz her konuda yardımcı olmaktayız.
- Alacak Kişiler Whatsapp Üzerinde Bana Ulaşabilir.
Eğitim Setimiz Google Driver Üzerinden Teslim Edilir!!
View attachment 27480

Facebook kaynaklı güncellemeler dolayısıyla hatalar alabilir bu durumlarda sorumluluk kabul etmemekteyiz.
Herkese Hayırlı Günler Bol Kazaçlar Dilerim.

View attachment 27481
View attachment 27482

Reklam Kanıt:

View attachment 27484
Reklam Arşiv İçeriği:
View attachment 27486

Virgül.net REFERANSLARIMIZ;

Whatsapp Numaram https://wa.me/905309491437
Görseldeki Wp numaram eski numaram Güncel numaram yukarda yazmakta

Users who are viewing this thread