İnsta hesabı kapatabilecek kişiler arıyorum (1 Viewer)

Credits
180
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar bu duruma düşütüğüm için biraz üzülüyorum normalde bu forumda asla böyle şeyler atmam ya da bunu hakkında konu açmam ama bu sefer buna mecbur kaldım :( Burayı okumak istemeyebilirsiniz : Olayı şöyle açıklayayım çok sevdiğim bir kız vardı en yakın arkadaşım ve bir kaç kız konsere gittik aslında olay şöyle olacaktı en yakın arkadaşım bir sevgilisinden ayrıldı ve ayrıldığı kız bizle konsere geldi her şey çok iyiydi arkadaşımın eski sevgilisi bir anda bana sarıldı hiç bir şey yapmadım sarılmadım bile sonra ben iki tane bira almaya gidip geliyorum dedim ve döndüğümde sevdiğim kızı en yakın arkadaşımla sarmaş dolaş gördüm sözde o arkadaşım bana seni bu kıza ayarlayacam olm dedi ben kıza 1 aydır açılamıyorum biliyorum kızın bir suçu yok ama arkadaşım çok pis ihanet etti ve inanın bu bana çok koydu bunu buraya yazmamın sebebi bu arakadaşlar sonuçta bir hesabı kapattırmak için altında bir neden olması gerekir.
Hesap kapatabilecek olan arkaşlar yazarsa çok sevinirim eğer para isterseniz size 1 hafta içinde yollamaya çalışırım ya da size önemli web sitelerinden sızdırdığım parayla satılabilcek veri tabanlarını bedavaya veririm inanmıyorsanız eskiden açtığım konulara bakabilirsiniz umarım yardım edersiniz ;)

Credits
2,169
Rating - 0%
bro sosyal medyayla uğraşsaydım bedavaya yapardım sana bu işi. Ama hesabı kapatmakla bir sonuca varamazsın farzetki kkapandı sonra ne olacak ? ihanet eden yaptığı puştlukla kalacak başka bir çözüm gerekli sana..

Credits
180
Rating - 0%
bro sosyal medyayla uğraşsaydım bedavaya yapardım sana bu işi. Ama hesabı kapatmakla bir sonuca varamazsın farzetki kkapandı sonra ne olacak ? ihanet eden yaptığı puştlukla kalacak başka bir çözüm gerekli sana..
Knkm birşeyde yapamıyorum bşka bir şehre gitti oç gelmiş bugün birde kafam iyiydi yazıyor amk gelde sikme bunu

Users who are viewing this thread