İnstagram beğeni Hilesi Çalışmazsa Dövün (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Grambl adlı programı indirin kurun.
Kayıt olma yerine kafadan eposta
Ve şifre yazın.yerleri var yazmak için.Program girişinde.Sonra en altada kullanıcı adı ve şifre yazın.
Sonra yükleyeceğiniz fotoyu seçin
Vidyoda geçersizdir.Sonra düzenleme felan yapıp yükleyin
Soracaktır.Beğendiğiniz kadar beğeni almak istermisiniz diye.Ama önce programın size sunduğu 14 kişiyi beğenin bidahada beğenmenize getek yoktur.Sonra gelsin beğeniler. 1saat sürüyo ve kesiliyor.100 beğeni veriyo.Programın açık kalmasınada gerek yok.Garantisi benim.Kullanıyorum.

Credits
10
Rating - 0%
Güzell içerik diyemiyeceğim çünkü kullanıcı adı ve şifre alan beğeni sitelerine güvenim 0. Ben tht de bir konuda sadece kullanıcı adı ile 300 beğeni dağıtan arkadaşlara rast gelmiştim. Ama hiç biri şifre talep etmiyordu o yüzden şifre verme işlemi tuzaktır. Hesaba zarar vermese bile en azından gizliden senin profilini kullanıp yorum atabiliyor beğenebiliyor vs. O yüzden benden uzak dura.

WorthLess

Sevilmeyen
Credits
0
Rating - 0%
Sitelerden uzak durun mesela ben bi site hackledim dbsine bağlanıyorum bağlandıkça çekiyorum userleri sizde o userlerden biri olabilirsiniz :D Eğer yapacaksanızda yaptıktan hemen sonra şifrenizi değişin hiçbir şey yapamazlar :)

Credits
10
Rating - 0%
Sitelerden uzak durun mesela ben bi site hackledim dbsine bağlanıyorum bağlandıkça çekiyorum userleri sizde o userlerden biri olabilirsiniz :D Eğer yapacaksanızda yaptıktan hemen sonra şifrenizi değişin hiçbir şey yapamazlar :)
Ben sürekli şifre değiştire değiştire şifremi unuttum :D Her girişimde şifre sıfırlıyom :D

Users who are viewing this thread