instagram case açma (4 Viewers)

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
View hidden content is available for registered users!

Evet beyler instagram ortamında case case diye dolaşan salakları görmüssünüzdür illaki. Şimdi devlet sırrı gibi sakladıkları case yönetimini siz vipler için paylaşıyorum.

Öncelikle hesaba girdiniz kurucu geçtiniz revert kırıldı 38 taktiğini göstermiştim size onuda uygulayıp kurucu oldunuz buraya kadar herşey tamam. daha sonrasında hesabı temizleyip kendi fotoğrafınızı paylaşın ppyede kendinizi koyun, (arkadaşınızın da olabilir size kalmış orası)

daha sonra hesabımızı kurtarma adımlarında bulunan çalıntı (destek) formuna giriyoruz.

hesabın verilerinden ilk maile bakıp "hesabı oluşturmak için kullanılan mail" yani ilk maili oraya giriyorsunuz.

iletişim mailinide kurucu yaptığınız maili girin.

benim fotoğraflarımın olduğu kişisel hesap seçeneğini seçip hesabım başkasının eline geçti diyoruz ve talebimizi atıyoruz.

daha sonrasında kodla fotoğraf çekilmeniz istenicek eğer kendinizi koyduysanız kendiniz atın arkadaşınızı koyduysanız o atsın orası tamamen size kalmış.

Bunları uyguladıktan sonra size şifre yenileme bağlantısı vericek ordan alıyosunuz hesabı.

Bağlantıdan hesabı yenileyip girin sahibi geri aldıkca o mailden şifre yenileme talep edebilirsiniz.

Bu case yöntemi geri alınan hesaplar için kullanılıyor bazen çalışmama durumuda oluyor tabikii ama case yöntemi bundan ibarettir.

Bunu herzaman uygulamanız cok faydalı olucaktır hesap elinizden gitse bile geri alıyorsunuz.

Last edited:

Users who are viewing this thread