Coinli İnstagram DM Alma (ünlülerden) (1 Viewer)

SpyCoin istenen konu
Credits
36,084
Rating - 100%
okunmadı olarak işaretle çıkmıyor ben de hocam. Şey yazıyor sil sohbeti sessize al vs. o menü de
Hocam sanırım senin dm kısmı güncellenmiş. Ayarlardan yada bi yerden eski dm kısmına geçme yeri olması lazım ordan eski dm arayüzüne geç. Sürüm hangisiydi hatırlamıyorum ama dm kısmı güncellenmeden bi önceki sürüm.

Credits
12
Rating - 0%
Hocam sanırım senin dm kısmı güncellenmiş. Ayarlardan yada bi yerden eski dm kısmına geçme yeri olması lazım ordan eski dm arayüzüne geç. Sürüm hangisiydi hatırlamıyorum ama dm kısmı güncellenmeden bi önceki sürüm.
ayarlar uygulama ayarlarında insta sürümünü söyleyebilir misin?

Credits
442
Rating - 0%
İşletme hesabı yapınca oluyor

Credits
267
Rating - 0%
Hocam valla site form açma kısmını tam çözemedim yanlışlıkla coinli yaptım konuyu sanırım. Ama işimede gelmedi değil ne işe yarıyor bu coin 🤣
Neyse ben coinsiz tekrar konu açmayı deneyim..
Coin ile coinli konuları açıp görebilirsin 2.000 ( 2K ) coin biriktirerek VİP satın alabilirsin VİP özelliklerini şuradan görebilirsin
VİP

Users who are viewing this thread