Credits
7,186
Rating - 100%
Arkadaşlar Merhaba,

Telif sitem var gayet güzel lakin instagramda dm basarken belli bir sayıdan sonra sitenin linki banlanıyor.(blacklist'e alınıyor sanırım.) Site kapanmıyor gayet normal başka platformlardan paylaşılıyor ve düzgün bir şekilde çalışıyor site. Sadece instagram ve messengerden sitemin linkini içeren herhangi bir mesaj atamıyorum. Bunun önüne geçmek için ne yapmalıyım? .com domain alsam faydası olur mu? Şimdiden teşekkürler.

Credits
3
Rating - 0%
domain uzantısı etki etmez domainin içinde instagram falan yazıyorsa o yüzden kabul etmiyordur. Küçük L veya insta,ig gibi kelimeleri kullanabilirsin

Credits
2,348
Rating - 100%
.com + ssl belki düzeltebilir dostum eğer .ml ise çok normaldir çünkü çoğu site .ml ile açılmakta ve bu spam olarak algılanmakta

Credits
7,186
Rating - 100%
domain uzantısı etki etmez domainin içinde instagram falan yazıyorsa o yüzden kabul etmiyordur. Küçük L veya insta,ig gibi kelimeleri kullanabilirsin
yok instagram geçmiyor linkte violationform benzeri domainler var o şekilde kullanıyorum instalı da ban yiyor

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,596
Rating - 100%
Arkadaşlar Merhaba,

Telif sitem var gayet güzel lakin instagramda dm basarken belli bir sayıdan sonra sitenin linki banlanıyor.(blacklist'e alınıyor sanırım.) Site kapanmıyor gayet normal başka platformlardan paylaşılıyor ve düzgün bir şekilde çalışıyor site. Sadece instagram ve messengerden sitemin linkini içeren herhangi bir mesaj atamıyorum. Bunun önüne geçmek için ne yapmalıyım? .com domain alsam faydası olur mu? Şimdiden teşekkürler.
Dostum Temiz Domain Cek O siteye yonlendir olay bitti.

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar Merhaba,

yaz tg @yasin31x

Users who are viewing this thread