İnstagram Fake Script (Yeni) (1 Viewer)

Alparslan

r00t
Credits
0
Rating - 0%
İnstagram Fake Script /Yeni
İnternette arattım doğru düzgün instagram'ın şu anki görünümünün fake scriptini veren yok.Bende sizler için hazırladım.

Görünümü;
qWgO7q.png

Kurulumu;
İnstagram klasörünün içindekileri ftp'den nereye istiyorsanız atın.Loglar 1.txt dosyasına kaydolur.
Log dosyasının adını değiştirmek için /aktarma.php > ctrl+f basıp 1.txt olarak aratın ve değiştirin.

DEMO/İNDİR
VİRÜSTOTAL

Rar pass;
View hidden content is available for registered users!
spyalparslan2017

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
Hocam şuan birçok hosting şirketi fake scriptleri yasakladı. Acaba bildiğin ücretsiz ve henüz yasak gelmemiş bir firma var mı?

Credits
0
Rating - 0%
İnternette arattım doğru düzgün instagram'ın şu anki görünümünün fake scriptini veren yok.Bende sizler için hazırladım.

Görünümü;
qWgO7q.png

Kurulumu;
İnstagram klasörünün içindekileri ftp'den nereye istiyorsanız atın.Loglar 1.txt dosyasına kaydolur.
Log dosyasının adını değiştirmek için /aktarma.php > ctrl+f basıp 1.txt olarak aratın ve değiştirin.

DEMO/İNDİR
VİRÜSTOTAL

Rar pass;
***Hidden content cannot be quoted.***
alıntı kardeşim bu bari altına yaz alıntı diyee başkasının emeğini kendin gibi göstermenin bi anlamı yok

Credits
0
Rating - 0%

Görünümü;
qWgO7q.png

Kurulumu;

DEMO/İNDİR
VİRÜSTOTAL

Rar pass;
***Hidden content cannot be quoted.***
pardon aga alıntı değilmişş k.b .dd ama scriptte bi sorun var galiba instagram yazısı yüklenemediği için gözükmüyor

Users who are viewing this thread