Instagram Hackleme Garantili Seri (2 Viewers)

Credits
0
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar, instagram hacklemeyle ilgili bir seri yapmayı düşünüyorum. Serinin ilk konusunda basit bir Keyloggerdan yararlanacağız. Herkesin kolaylıkla kullanabileceğine inanıyorum. İlerleyen zamanlarda farklı yöntemler de paylaşacağım sizinle.

[hide-reply]
Spyzie, Instagram parolalarını hacklemek ve hesapları izlemek için kullanılan güvenilir bir uygulamadır. Spyzie'nin en iyi özelliği, Keylogger bulundurması. Bu da bize bilgisayarımıza hedeften isteyerek veya istem dışı olarak her anahtarı indirmemiz konusunda oldukça yardımcı oluyor.
Tek yapmamız gereken bu uygulamayı hesabını almak istediğimiz kişinin telefonuna yüklemek/yükletmek. Hedef, yaptığımız bu yükleme gizli olduğu için uygulamayı fark etmeyecektir.
Şimdi nasıl kullanacağımıza bakalım:

15090761392807.jpg

1. Adım: Spyzie.com'a kaydolun

2. Adım: Kontrol panelinin linki ve giriş bilgileriniz içeren bir onay maili alacaksınız.

3. Adım: Devam edin ve hedef telefona Spyzie uygulamasını yükleyin. Demo (link), yükleme işleminde size yardımcı olabilir.

4. Adım: Başarılı bir şekilde kurduğunuzda kontrol paneline erişeceksiniz.

15090761771839.jpg

5. Adım: Onay mailinde verilen giriş bilgilerini kullanarak Spyzie hesabınıza giriş yapın.

6. Adım: Keylogger seçeneğine erişin ve hedef tarafından girilen her tuş hakkında bilgi edinin.

7. Adım: Hedefin Instagram'a giriş yapmasını bekleyin. Zaten anlık olarak uyarı alacaksınız. Keylogger, size parola temin ederek işini mükemmel olarak yerine getiriyor. Hedefin Instagram hesabını bilgisayarınızdan görüntülemek için aldığınız şifreyi girin. Bu şekilde karşınızdaki kişinin haberi olmadan onu izleyebileceksiniz.

15090762035756.jpg

[/hide-reply]
Umarım faydalı olmuştur..

C

Caitlyn

bir bakalım teşekkürler ancak bu tuzağa artık fazla kişinin düşçeğini sanmıyorum açıkçası çünki o kadar çok instagram operasyonu yapıldıki türklere artık bütün ülke ayaklandı yani sosyal mühendislikle hesab çalınması %000000.1 ancak salak olması gerekir :D

Credits
0
Rating - 0%
bir bakalım teşekkürler ancak bu tuzağa artık fazla kişinin düşçeğini sanmıyorum açıkçası çünki o kadar çok instagram operasyonu yapıldıki türklere artık bütün ülke ayaklandı yani sosyal mühendislikle hesab çalınması %000000.1 ancak salak olması gerekir :D
Biz ne salaklar gördük, hiç belli olmaz :D
Bu yöntem zaten öncelikli olarak yakın çevre için. Manitadan iki dakika telefonu alıyorsun halloluyor her şey. İlla hacklemek zorunda da değilsin, dmlere bakıp kime ne yazıyor takip edebilirsin. Bu bir örnek tabii, kullanım alanı çoğaltılabilir.

C

Caitlyn

Biz ne salaklar gördük, hiç belli olmaz :D
Bu yöntem zaten öncelikli olarak yakın çevre için. Manitadan iki dakika telefonu alıyorsun halloluyor her şey. İlla hacklemek zorunda da değilsin, dmlere bakıp kime ne yazıyor takip edebilirsin. Bu bir örnek tabii, kullanım alanı çoğaltılabilir.
Yakın çevre içinse tamam dostum genelleme sandım pardon

Users who are viewing this thread