Instagram hesabım hacklendi revert kırıldı (2 Viewers)

Credits
0
Rating - 0%
İyi günler

Dün büyük bir insta hesabımız 5 dk içinde hacklendi çalındı.Kisi 2 adımlı doğrulama açık olmasına rağmen hiç bir kod yollattirmadan şifre değiştirdi 3 nick degistirip dondurdu hesabı hesaba herhangi mail gelmedi yani revert imizi kırdı numara kendi üstüne aldı yani iletisim bilgilerini kendi üstüne aldı + hesaptaki mail ve tel no yu başka hesaplara girerek saptırma yaptı

Elimizde sadece 2 adımlı doğrulamayi açtıktan sonraki 6 hanali kurtarma kodları ve hesabın ilk maili kaldı şuan hesap yeni dondugu için hicbir sekilde bulamıyoruz acamiyoruz hesabı.

Bana bu konuda yardım ci olursanız ne mutlu bana kolay gelsin

Credits
463
Rating - 0%
instagram giriş ekranına gel ardından şifremi unuttum diyip kullanıcı adını yaz (hesabı aktif ettiğinde yap veya dene çıkmayabilir ama hesap) ardından şifre sıfırlama seçenekleri çıkacaktır. ordan en alt kısımda daha fazla yardım al butonu var ona tıkla karşına bir kod ekranı çıkacaktır. orda hesabı kurarken ki ilk mail veya numara çıkacaktır ordan geri alabilirsin ama hesabı takibe al izini kaybetme

Credits
100
Rating - 0%
İyi günler

Dün büyük bir insta hesabımız 5 dk içinde hacklendi çalındı.Kisi 2 adımlı doğrulama açık olmasına rağmen hiç bir kod yollattirmadan şifre değiştirdi 3 nick degistirip dondurdu hesabı hesaba herhangi mail gelmedi yani revert imizi kırdı numara kendi üstüne aldı yani iletisim bilgilerini kendi üstüne aldı + hesaptaki mail ve tel no yu başka hesaplara girerek saptırma yaptı

Elimizde sadece 2 adımlı doğrulamayi açtıktan sonraki 6 hanali kurtarma kodları ve hesabın ilk maili kaldı şuan hesap yeni dondugu için hicbir sekilde bulamıyoruz acamiyoruz hesabı.

Hesabı kod ekranından almışlar oyuzden size birşey gelmemiş kod ekranı geçince otomatik faktörlerde kalkar

Credits
0
Rating - 0%
Hesabı kod ekranından almışlar oyuzden size birşey gelmemiş kod ekranı geçince otomatik faktörlerde kalkar
Ee napmam lazım hocam nasıl aldı onu bile anlamadım herturlu güvenlik vardı hesapta

Credits
0
Rating - 0%
Hesap sana ait mi yoksa birinden satınmi aldın hesaba açan kişi senmisin
@Weizy hocam ben hesabı 2.el olarak aldım ilk maili elimde kurtarma kodları elimde revert gecmistir artık dedik hesabı bı açtık pat gitti

Credits
0
Rating - 0%
İyi günler

kanka mesajları okudum şifreni hiçbir yere girmediysen büyük ihtimal hesabı satın aldığın adam hesabı geri çekmiş geçmiş olsun :(

Users who are viewing this thread