Satım Instagram Hesap Toplama Toolu (1 Viewer)

KONULARI OKUMAK İÇİN COİN BAKİYENİZ YOK İSE , COİNİ BU URL DEN SATIN ALABİLİRSİNİZ

Rubin 

Man Down
Credits
4,671
Rating - 100%
Ekran görüntüsü 2023-05-23 192223.png

Dostlar selamun aleyküm. Lafı fazla evirip çevirmeye gerek yok. Daha önce boş bir vaktimde kodlamıştım lakin kullanma ihtiyacım hiç olmadı. Bende buradan satışa çıkarma kararı aldım.
..: Program Özellikleri :..
[*] Programı şifrelemeye ihtiyaç duymadım. Aldıktan sonra açık kaynak kodlu bir şekilde sınırsız olarak kullanabileceksiniz.
[*] Python kullanarak kodlandı.
[*] Kendi windows makinanızda çalıştırmanızı öneririm.
[*] İlk çalıştırmadan önce requirements.txt dosyasını kurarak programın çalışması için gerekli olan kütüphaneleri bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
[*] Program ayar.ini dosyası üzerinden ayarlanabilmektedir. Ayarlarda yapmak istediğiniz bir değişiklik için kodlar arasından tek tek kod aramanıza gerek yoktur.
[*] Program ayar.ini ye bilgilerini girmiş olduğunuz instagram hesabına giriş yaparak toplama işlemini gerçekleştirmektedir.
[*] Bu konuyu hazırlamadan 5 dk önce test ettim hala sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.
[*] Program herhangi bir şekilde error vererek çalışmayı durdurmak yerine erroru size ayar.ini üzerinden girmiş olduğunuz chatid üzerinden bildirerek çalışmasına devam etmektedir.
[*] Program şuan hali hazırda çalışmaktadır. Açık kaynak kodlu olduğundan dolayı da satın alım sonrası alacağınız hatalar hakkında destek vermemekteyim.

Programa talep yoğunlaşırsa belki isteklere göre v2 sini çıkarabilirim.

Program için herhangi bir fiyat belirlemedim. Satın almak isteyen arkadaşlar bana aşağıda vereceğim iletişim adresleri üzerinden ulaşırsa seve seve konuşurum.
İnstagram -> Tıkla
Telegram -> Tıkla
 

Users who are viewing this thread

Top