Satım Instagram Hesapları Kapatılır! (1 Viewer)

Credits
2,160
Rating - 0%
Başlıkta gördüğünüz gibi Tüm Kişisel Hesaplar ve Bazı İşletme hesapları Tikli/Tiksiz Takipçisi Farketmeksizin Kesin olarak kapatılır! 🚀

Fiyat: Permanently Ban (hiçbir şekilde form açmaz 1500₺)
30d error Kalıcı ban :1000₺
Normal Ban: 750₺

⏳Süre: ortalama 0-10 dakika ⏳

Bunlar ortalama ve spy özel indirimli kısa süreli fiyatlardır çok yüksek bir hesap olmadıkça fiyatta değişiklik olmaz.

ESCROW KABUL

İletişim 📩
Telegram: spybannedciniz
WhatsApp: +90 537 975 24 35

Not: Telegramda aktif değilim hızlı yanıt almak istiyorsanız WhatsApp’tan iletişime geçin ve kapanması gereken hesapların urllerini gönderin.

Credits
120
Rating - 0%
Ya bırakın bu işleri. Hiçbir form açmazmış falan, pazarlama taktiklerine bak. Birader, hesapları kapattığınızdan bile emin değilim. Kapattığınız hesapları dakikalar içerisinde açabilecek onlarca adam yığarım buraya ekstra olarak. Böyle her önüne gelen satış yapıyor ayar oluyorum.

Credits
2,160
Rating - 0%
Ya bırakın bu işleri. Hiçbir form açmazmış falan, pazarlama taktiklerine bak. Birader, hesapları kapattığınızdan bile emin değilim. Kapattığınız hesapları dakikalar içerisinde açabilecek onlarca adam yığarım buraya ekstra olarak. Böyle her önüne gelen satış yapıyor ayar oluyorum.
burası ağlama duvarı değil tanıdığın çoluk çocuğa da benzemem priv method kullanıyorum tikliyle ban atmıyoruz git başka yerde ağla fake hesapla ticaret baltalama
o 29 basan türemelere çok güveniyorsan parasını verirsin kapatiriz esc ile ikimizde mectruya 20k para atarız o bahsettiğin adamlar açabilirse 20k tl param senin 1 hafta müddet açılmazsa 20k tlni alırım tabii varsa spy hackerzın kalitesi çok düşmüş yaş ortalaması 13 herkeste bi çekememezlik 2023 telegram türemeleri nerde eski spy ;)

Credits
120
Rating - 0%
burası ağlama duvarı değil tanıdığın çoluk çocuğa da benzemem priv method kullanıyorum tikliyle ban atmıyoruz git başka yerde ağla fake hesapla ticaret baltalama
o 29 basan türemelere çok güveniyorsan parasını verirsin kapatiriz esc ile ikimizde mectruya 20k para atarız o bahsettiğin adamlar açabilirse 20k tl param senin 1 hafta müddet açılmazsa 20k tlni alırım tabii varsa spy hackerzın kalitesi çok düşmüş yaş ortalaması 13 herkeste bi çekememezlik 2023 telegram türemeleri nerde eski spy ;)
Kardeşim sadece pazarlıyorsun işini, priv method falan bırakacaksın bu işleri. Bir sende mi var priv method yavşak? Kırarım kafanı senin, kapatamayacağı hesap yokmuş lavuğa bak. Senin kapattığın her hesabı 24 saat içerisinde açacak adamlarım var. İşinizi yapın yine, böyle emin emin konuşup deli etmeyin insanı ama. Priv method 29'a sallıyor kendisi 58 kullanıyor lavuk işte.

Credits
120
Rating - 0%
2 seviye ismi bannedci olan amatörün teki gelmiş başkalarına fake falan diyor saşgmalhms, hiçbir düzgün bannedcinin adı bannedciniz olmaz ayrıca bu kadar mı rezilsin

Credits
2,160
Rating - 0%
Kardeşim sadece pazarlıyorsun işini, priv method falan bırakacaksın bu işleri. Bir sende mi var priv method yavşak? Kırarım kafanı senin, kapatamayacağı hesap yokmuş lavuğa bak. Senin kapattığın her hesabı 24 saat içerisinde açacak adamlarım var. İşinizi yapın yine, böyle emin emin konuşup deli etmeyin insanı ama. Priv method 29'a sallıyor kendisi 58 kullanıyor lavuk işte.
58 diye form yok 29 open atmıyor şuan yazık sana git biraz kendini geliştir milletin ticaretini baltalama new türemenin tekisin

Credits
2,160
Rating - 0%

2 seviye ismi bannedci olan amatörün teki gelmiş başkalarına fake falan diyor saşgmalhms, hiçbir düzgün bannedcinin adı bannedciniz olmaz ayrıca bu kadar mı rezilsinn

gerçekten açabileceğini düşünüyorsan ve adamların varsa instagram hesabının adını ver esc kuralım mec e ikimizde 10 ar k tl atalım hesabını teliften kapatırsam ve açamazsan 24 saat de demiyorum 1 hafta süre sana açamazsan bir hafta içinde 10 k tln benim

Users who are viewing this thread