Satım İnstagram Takipçi Gönderimi/HESAP SATIMI (2 Viewers)

Credits
3,020
Rating - 100%
Merhaba Arkadaşlar benim sağlam bir panelim var hesaplarınıza takipçi atıyorum.1k-20k arası satın alabilirsiniz.
10binden sonra 100lerin üstüne çıktığı için dolandırılmamak adına escrow sistemi kullanabiliriz sıkıntı yok.
eğer takipçi göndermek istemiyor iseniz ben bir hesap açarım ona yollarım siz direk hesap olarak satın alırsınız.

Güven için ilk başta 100 tane referans takipçi atıyoruz.

1k:10 TL
3k : 30TL
5k : 50TL
7k : 65TL
10K : 85TL

Ne kadar çok alırsanız fiyatlarda indirim oluyor görmüş olduğunuz üzere.

eğer satın almak istiyorsanız pmden ulaşabilirsiniz.

NOT: 150TL VE ÜZERİ TAKİPÇİLERDE escrow SİSTEMİ ŞARTTIR KULLANMAYAN ARKADAŞLARA SATILMAZ./DOLANDIRICILIK OLMASIN DİYE

Yazmayı unutmuşum edit geçeyim Yabancı bot profil resimli biyografili gönderili mesela 10k attınız 1000 silinir 9bin kalır. bu açıdan düşünürseniz sevinirim.
sadece 7k üstülerde 500-800 arası silinir.

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
Merhaba Arkadaşlar benim sağlam bir panelim var hesaplarınıza takipçi atıyorum.1k-20k arası satın alabilirsiniz.
10binden sonra 100lerin üstüne çıktığı için dolandırılmamak adına escrow sistemi kullanabiliriz sıkıntı yok.
eğer takipçi göndermek istemiyor iseniz ben bir hesap açarım ona yollarım siz direk hesap olarak satın alırsınız.

Güven için ilk başta 100 tane referans takipçi atıyoruz.

1k:10 TL
3k : 30TL
5k : 50TL
7k : 65TL
10K : 85TL

Ne kadar çok alırsanız fiyatlarda indirim oluyor görmüş olduğunuz üzere.

eğer satın almak istiyorsanız pmden ulaşabilirsiniz.

NOT: 150TL VE ÜZERİ TAKİPÇİLERDE escrow SİSTEMİ ŞARTTIR KULLANMAYAN ARKADAŞLARA SATILMAZ./DOLANDIRICILIK OLMASIN DİYE
Private gelir misin

c4ner.x

mazide kaldık
Credits
69
Rating - 0%
Hayırlı işle takipciler türk mü yabancı mı bot mu aktif mi düşer mi hemen bunları eklersen alan kişi için bilgilendirici olur :)

Users who are viewing this thread