Instagram Veri Toplama İşi Verilecek (1 Viewer)

Credits
7
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar,
Umarım konuyu doğru yere açmışımdır.

Öncelikle, böyle bir iş forumda kabul edilmiyorsa silinebilir, kuralları tam bilemediğim için çelişkide kaldım.

Ben kimim : İsmim Çağlar, merkezi İzmir'de olan; İzmir'de perakende, Avrupa geneline toptan bazda ihracat yapan Avrupa Gelinlik firmasının sahibiyim.

Ne istiyorum : İzmir'de evlilik hazırlığında olan, sözlü ya da nişanlı olan, sevgilisi olan fakat evli olmayan tüm kadınların Instagram kullanıcı isimlerine ihtiyacım var. Maksat takibe takip ve mesaj yolu ile iletişime geçerek gelinlik ve aksesuarlarının tanıtımlarını yapabilmektir.
Verileri bulma yolu, işi alacak kişinin bilgi ve becerisine bırakılacaktır.

Ücret : Veri başına 0,50 TL ödeyeceğim.

Sonuç : İzmir'de sevgilisi olan, evlilik hazırlığında olan 10.000 tane kadın varsa ( ki tahminime göre daha fazladır ) işi alacak olan kişi bu işten 5.000 TL kazanmış olacak.

Ödeme : Her iki tarafın haklarını korumak ve daha güvenilir bir ticaret ortamı sağlayabilmek için listeleri 100'erli gruplar halinde isteyeceğim. Her 100'lük liste geldiğinde listenin doğruluk kontrolü yapıldıktan sonra ( tahminen 10 dk sürer ) çalışan kişiye ödeme yapacak ve diğer 100'lük listeyi bekleyeceğim.

Not : Daha önce bu çalışmayı bir arkadaşımıza yaptırıyordum. Kendisi yurtdışında kendi işini kurduğundan dolayı yeteri kadar vakit bulamıyor. Bu yüzden yeni bir çalışma arkadaşı arıyorum. İşi almak isteyen kişi, çalışma ile ilgili ön araştırma yaptıktan sonra başvuruda bulunmalıdır. Lütfen işi yapabileceğinizden emin değilseniz başvurmayınız. Zira hepimizin vakti kendine göre değerlidir.

Başvuru yapan kişiler ile whatsapp üzerinden görüntülü mülakat yapılacak ve bir kişi ile anlaşılacaktır.

BONUS : Eğer işi alacak olan kişi beni çalışma şekli ve elde ettiği veriler ile memnun ederse, 2021 yılı yaz ayında, İzmir Urla - Balıklıova tatil beldesinde denize 0 olan bir tesiste 2 gün 3 gece tatil hediye edeceğim.

Sevgiler, saygılar.

Ethereum 

Ethereum
Credits
41,291
Rating - 100%
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle, böyle bir iş forumda kabul edilmiyorsa silinebilir, kuralları tam bilemediğim için çelişkide kaldım.

Ben kimim : İsmim Çağlar, merkezi İzmir'de olan; İzmir'de perakende, Avrupa geneline toptan bazda ihracat yapan Avrupa Gelinlik firmasının sahibiyim.

Ne istiyorum : İzmir'de evlilik hazırlığında olan, sözlü ya da nişanlı olan, sevgilisi olan fakat evli olmayan tüm kadınların Instagram kullanıcı isimlerine ihtiyacım var. Maksat takibe takip ve mesaj yolu ile iletişime geçerek gelinlik ve aksesuarlarının tanıtımlarını yapabilmektir.

Sonuç : İzmir'de sevgilisi olan, evlilik hazırlığında olan 10.000 tane kadın varsa ( ki tahminime göre daha fazladır ) işi alacak olan kişi bu işten 5.000 TL kazanmış olacak.

Ödeme : Her iki tarafın haklarını korumak ve daha güvenilir bir ticaret ortamı sağlayabilmek için listeleri 100'erli gruplar halinde isteyeceğim. Her 100'lük liste geldiğinde listenin doğruluk kontrolü yapıldıktan sonra ( tahminen 10 dk sürer ) çalışan kişiye ödeme yapacak ve diğer 100'lük listeyi bekleyeceğim.

Not : Daha önce bu çalışmayı bir arkadaşımıza yaptırıyordum. Kendisi yurtdışında kendi işini kurduğundan dolayı yeteri kadar vakit bulamıyor. Bu yüzden yeni bir çalışma arkadaşı arıyorum. İşi almak isteyen kişi, çalışma ile ilgili ön araştırma yaptıktan sonra başvuruda bulunmalıdır. Lütfen işi yapabileceğinizden emin değilseniz başvurmayınız. Zira hepimizin vakti kendine göre değerlidir.

Başvuru yapan kişiler ile whatsapp üzerinden görüntülü mülakat yapılacak ve bir kişi ile anlaşılacaktır.

BONUS : Eğer işi alacak olan kişi beni çalışma şekli ve elde ettiği veriler ile memnun ederse, 2021 yılı yaz ayında, İzmir Urla - Balıklıova tatil beldesinde denize 0 olan bir tesiste 2 gün 3 gece tatil hediye edeceğim.

Sevgiler, saygılar.
hmm davalık olmak istiyorsun galiba ?

Credits
7
Rating - 0%
hmm davalık olmak istiyorsun galiba ?

Kişilerin telefon numaralarına değil, herkese açık olan Instagram kullanıcı isimlerine ihtiyacım var. Bu bilgiler KVKK'na göre toplanabilir.
İşin yasal boyutu ile ilgili herhangi bir problem yoktur.

Sadece bu hizmeti forumdan bir kişiden alıp alamayacağımı öğrenmeye çalışıyorum.

İlginiz için teşekkür ederim.

Credits
40,770
Rating - 100%
Merhaba arkadaşlar,

Sevgiler, saygılar.
Buldunmu Bulmadıysan konusabılırız

Credits
88
Rating - 0%
kimse uğraşmaz. Sen bir gelinlikten 5-10bin lira kazan user başı 50kurş öde :)))))

Credits
7
Rating - 0%
kimse uğraşmaz. Sen bir gelinlikten 5-10bin lira kazan user başı 50kurş öde :)))))

Şuan bu şekilde farklı branşlarda listeleme çalışmaları yapan 17 tane çalışanım var. Örneğin bu arkadaşımız şuan İzmir'deki tüm bayan kuaförlerini listeliyor. 3 gün içinde yaklaşık 1500 tane firma listeleyecek ve karşılığında 750 TL para kazanmış olacak.

1607344070163.png

Herkes işinden ve kazancından memnun. Eğer iş verenin kazancını sorgulayarak bir işe başlarsanız o projede başarısız olmanız muhtemeldir.

Bu bir ilan konusudur. Eğer yapıcı derecede ilgileniyorsanız başvurabilirsiniz. Ama yok, ilgilenmiyorsanız lütfen fikrinizi kendinize saklayın.

Saygılar.

Credits
7
Rating - 0%

Yapılan iş tamamen yasaldır. Şirket avukatımızın bu konuda raporları mevcuttur.
Eğer bu işin yasal yükümlülükleri ile ilgili bilgi edinmek isterseniz linkteki adresi ziyaret ederek bana ulaşabilirsiniz : https://europebridal.com/contact/

Ben burada öğrenciler ve kendini geliştirmek isteyenler para kazanabilsinler diye tamamen yasal olan bir iş veriyorum ama görüyorum ki burada kimse bu tür işler ile ilgilenmek istemiyor.

Bunu öğrendiğim iyi oldu.

Teşekkürler

Users who are viewing this thread