ınstgramım çalındı (1 Viewer)

Credits
13
Rating - 0%
merhaba ınstgram adresım bır lınke tıklamam sonucu calındı ve sıfre ve e posta degıstırıldı gerı alamıyorum yardım edın lutfen

Credits
13
Rating - 0%
@hakim2525 boşuna uğraşma büyük ihtimal uygulama üzerinden 2li faktör koymuşlardır açık değilse yani hesap ebedi olarak alındı :D
iki faktorlu kımlık dogrulmama acık maılı aldım dun sonra mersın ıpone tarafından gırıs yapılmıs ve sonra benım e postamın baska e postaya cevırıldıgı maılını aldım

Credits
9,492
Rating - 0%
iki faktorlu kımlık dogrulmama acık maılı aldım dun sonra mersın ıpone tarafından gırıs yapılmıs ve sonra benım e postamın baska e postaya cevırıldıgı maılını aldım
iki faktörlü kimlik doğrulaması uygulama üzerinden açık sms üzerinden açık değil ama....

Uygulama üzerinden konulan ikili faktörlere instagram destek sağlamıyor telefonun kayıtı e-postan vb diğer herşey sende olsa bile hesaba giriş yapamazsın.

Credits
13
Rating - 0%
iki faktörlü kimlik doğrulaması uygulama üzerinden açık sms üzerinden açık değil ama....

Uygulama üzerinden konulan ikili faktörlere instagram destek sağlamıyor telefonun kayıtı e-postan vb diğer herşey sende olsa bile hesaba giriş yapamazsın.
peki hesabı nasıl kapatabılırım namussuz mıllettı dolandırıyor benım adıma

Credits
9,492
Rating - 0%
peki hesabı nasıl kapatabılırım namussuz mıllettı dolandırıyor benım adıma
onu forumdaki diğer arkadaşlardan yardım alarak ücreti mukabilinde kapattırabilirsin forumda hesap kapatırım ben diyen dünya kadar insan var önce iş sonra ödeme tarzında yap gezginlerle alışveriş yapma

L U N A🌙 

Eğer Hayat Buysa,Ben Kodlarda Saklıyım.
Credits
4,486
Rating - 100%
merhaba ınstgram adresım bır lınke tıklamam sonucu calındı ve sıfre ve e posta degıstırıldı gerı alamıyorum yardım edın lutfen
Belli bir ücrete her türlü alınır hesap
@top5rak instagramdan yazabilirsin dostum.

Credits
13
Rating - 0%
onu forumdaki diğer arkadaşlardan yardım alarak ücreti mukabilinde kapattırabilirsin forumda hesap kapatırım ben diyen dünya kadar insan var önce iş sonra ödeme tarzında yap gezginlerle alışveriş yapma
oyle bırı varsa sıkıntı yok yeterkı kapatsın

Credits
9,492
Rating - 0%
oyle bırı varsa sıkıntı yok yeterkı kapatsın
yani bu hesaplar geri alınır diyen çakalları umursama sen uygulama üzerinden koyulan ikili faktörü hiç kimse geri alamaz elinde mediası olmayan mediası olanda böyle bir talep atıp elindeki medianın patlamasını istemez.

en temiz yol hesabı kapattırmak

kolay gelsin.

Credits
13
Rating - 0%
yani bu hesaplar geri alınır diyen çakalları umursama sen uygulama üzerinden koyulan ikili faktörü hiç kimse geri alamaz elinde mediası olmayan mediası olanda böyle bir talep atıp elindeki medianın patlamasını istemez.

kolay gelsi

Credits
13
Rating - 0%

kolay gelsin.
reıs hersey ıcın saol sen yapabılırmısn kapattıra bılırmısn

Credits
4,373
Rating - 100%
reıs hersey ıcın saol sen yapabılırmısn kapattıra bılırmısn
Hayırdır bana kapattırıyorsun benden başka 3 kişiye kapatır mısın diyorsun? @Al Simmons yarın işleme alıcam ve başka arkadaşlarada işlem aldırıyor haberin olsun yarın kapattığımda başka birisi üstlenirse hakkımı sonuna kadar ararım.

Users who are viewing this thread