İnternet Önerisi, Anlayanlar İçeri Lütfen. (1 Viewer)

Credits
5,424
Rating - 0%
Bu devirde güzel modem ve internet bulmak kolay değil. TTNET’te idim. Anlaşmamız doldu ve şükür çıkmak istiyorum. Sizce bu devirde en sağlam internet hangisi?​

Kaisareia 

GrandPa™
Credits
31,983
Rating - 100%
TTNET'in VDSL hizmetini kullan. İnternetinin kötü olduğu hakkında Müşteri Hizmetlerinde şikayet oluştur. Eve gelen Teknis Servis elemanlarından şu dışardaki kutudan en iyi port'a senin interneti bağlamalarını filan söyle.

Ha niye böyle dedim. TTNET'en pişman olan çok kişi kendim dahil gördüm, sonra başka internet sağlayıcısına geçip senesinde geri TTNET'e dönüyorlar.

Credits
5,424
Rating - 0%
TTNET'in VDSL hizmetini kullan. İnternetinin kötü olduğu hakkında Müşteri Hizmetlerinde şikayet oluştur. Eve gelen Teknis Servis elemanlarından şu dışardaki kutudan en iyi port'a senin interneti bağlamalarını filan söyle.

Ha niye böyle dedim. TTNET'en pişman olan çok kişi kendim dahil gördüm, sonra başka internet sağlayıcısına geçip senesinde geri TTNET'e dönüyorlar.
Ya iyi de işte sıkıntı burda. Tonlarca fatura ödeniyor ve hala internet hızlı değil. Şikayet felan bi işe yarayacağını sanmıyorum.

Kaisareia 

GrandPa™
Credits
31,983
Rating - 100%
Ya iyi de işte sıkıntı burda. Tonlarca fatura ödeniyor ve hala internet hızlı değil. Şikayet felan bi işe yarayacağını sanmıyorum.

Şahsen ben böyle yaptığım için dedim tercih senin;
Ya
Kırmızı şeker ya da Mavi şeker.

Credits
240
Rating - 0%
Buyur dostum buradan altyapını sorgula eğer ki 35mbps download verirlerse Türknet'e geçebilirsin. İleride +10₺ vererek alabileceğin max hızı alırsın. En iyi yanı taahhüt yok. En kötü yanı 2-3 ayda bir çöküyor 0-30dklığıına :D
Müşteri hizmetleri online sistem üzerinden haberin olsun.
Altyapın yoksa başka isslere yönelmeni tercih ederim.

Kaisareia 

GrandPa™
Credits
31,983
Rating - 100%
Credits
5,424
Rating - 0%
Buyur dostum buradan altyapını sorgula eğer ki 35mbps download verirlerse Türknet'e geçebilirsin. İleride +10₺ vererek alabileceğin max hızı alırsın. En iyi yanı taahhüt yok. En kötü yanı 2-3 ayda bir çöküyor 0-30dklığıına :D
Müşteri hizmetleri online sistem üzerinden haberin olsun.
Altyapın yoksa başka isslere yönelmeni tercih ederim.
50 mbps’e kadar alabiliyorum. İyi midir sence?

Credits
240
Rating - 0%
50 mbps’e kadar alabiliyorum. İyi midir sence?
Muhtemelen altyapının desteklediği max hız demiştir ve sana 35mbps olan paketi yani klasik paketi teklif etmiştir. Banada aynısını yaptılar. Alabileceğin max hızı net olarak ya santralden ya da modemin xdsl istatistiklerinden görebilirsin.
Özetlersek altyapın var ve Trde 50mbps download 3mbps upload iyidir. Bu paketi al memnun kalırsan online olarak +10₺ ile alabileceğin max hızı görürsün. Aşağıya kendi net hız testimi bırakıyorum.

İnternet Hız Testim

Users who are viewing this thread