@jaxy @felix bak burya (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Jaxy

Mr. Jaxy
Credits
3,309
Rating - 0%
Kudurma sende banlancan ztn
Bana ban atamazlar Felix bana yazdı Escrow Olcan sana güveniyorum sadece dedi tamam dedim konu ne cookies script satacağız dedi tamam dedim telegram grup açtı Felix beni seni aldı parayı attın cookies scripti verdim grubu Felix açtı o kapattı bende Escrow olamadığım için 5₺ iadeni yaptım :)

Credits
3,151
Rating - 100%
Her neyse sonucta esc oldun ve bende magdur oldum daha once zns le esc tutmustuk sorun cikmadan iptal ettik ama siz once başka konustunuz satiktan sonra baska anlatiniz lisansli deil diyosunuz lisans hata yazilari cikiyor

Credits
3,151
Rating - 100%
@Zns dieri iade yapmadi ztn ban atiniz sanirim jaxy 5 tl atti artik esc oldu diye banlarmisiniz bilmiyorum ztn esc diye ben cagirmadim felix cagirdi esc ol diye

Jaxy

Mr. Jaxy
Credits
3,309
Rating - 0%
Her neyse sonucta esc oldun ve bende magdur oldum daha once zns le esc tutmustuk sorun cikmadan iptal ettik ama siz once başka konustunuz satiktan sonra baska anlatiniz lisansli deil diyosunuz lisans hata yazilari cikiyor
Konustunuz demezsen scripti Felix verdi ben sadece Escrow oldum ve para iadeni verdim!

Credits
2,873
Rating - 100%
@jaxy Escrow konusu dışındakiler Escrowluk yapamaz. İademi yapıp sıyrıldım diye düşünme. Aptal olmasan yönetim dışı Escrow arayan birinin dolandırıcılık yapacağını tahmin edebilirsin. 13 Ekim'e kadar banlısın.

Credits
201,695
Rating - 95%
Felix in durumu inceledim dolandırıcılık yok , aranızdaki anlaşma bu değil, lisansa garanti verilmiş başka birseye değil, bundan sonraki anlaşmalarınızi ona göre yapın.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread