Kapanan Hesap Açma Konusu (1 Viewer)

Credits
77
Rating - 0%
Dün gece @Chiara ile görüştüm ve bana 50 tl'ye teliften kapanan hesabı açabileceğini iletti. Ben de güvendim felan. Ondan sonra parayı attım, form attı. 30 dk içinde açılacak felan demişti fakat saat 4 oldu tık yok. Bu yüzden şikayetçiyim.

Lucius1 

Cosa Nostra
Credits
33,081
Rating - 83.3%
Dostum çocuğun belki işi çıkmıştır birşey olmuştur. Şu sıralar İnstagram formlarında sıkıntı var o yüzden açmamış olabilir. En az 1 gün daha bekle, hesap açılmaz veya iade yapılmaz ise gereği yapılır.

Credits
8,469
Rating - 0%
Dostum çocuğun belki işi çıkmıştır birşey olmuştur. Şu sıralar İnstagram formlarında sıkıntı var o yüzden açmamış olabilir. En az 1 gün daha bekle, hesap açılmaz veya iade yapılmaz ise gereği yapılır.
o nası pp lan haykırdım aw

Credits
77
Rating - 0%
Bekleyeyim abim benim teşekkürler. Yarın bu saatlere kadar beklerim iade felan yapmaz ise gereğini yapın çok sevinirim.

Credits
77
Rating - 0%
Konu açılalı olmuş baya, hala açıklama yapılmamış.

@Chiara konuya davetlisin, Üyeye iade yapmalısın. Hesabın açılma garantisini veriyorsun sonuçta.

Eğer yanıtlamazsan yasaklanacaksın.
Kralsın ağabey, Allah sizden razı olsun. Ama o alç*k yapmaz iade felan adam olsa engelleyip kaçmazdı.

Chiara

BEN BİR DOLANDIRICIYIM
Credits
1,412
Rating - 0%
Konu açılalı olmuş baya, hala açıklama yapılmamış.

@Chiara konuya davetlisin, Üyeye iade yapmalısın. Hesabın açılma garantisini veriyorsun sonuçta.

Eğer yanıtlamazsan yasaklanacaksın.
1- Gece hesabı açma işlemi yapıldı, kendisi sabah uyandığımda bakacağım dedi tama m dedim ama ben değil o beni engellemiş :) hesap açıldı ve nickini değiştirdi.

2- suanda kendisinin attığı para hala papara hesabımda duruyor, paparadan hesabı yeni açtığında para gönderme ve çekme işlemi yapamıyorsun. ancak hesabını onaylaman veya papara card cıkarman lazım. benim onaylı bir hesabım olduğu için papara card cıkarmam gerekiyor onun icinde D&R - CarrefourSA - Gibi yerlerden temin etmem lazım. çalıştığım için temin edemiyorum haftaya pazar kartı alır yinedebana attığı ücreti iade ederim. 50 tl beni zengin etmez .

Credits
77
Rating - 0%
1- Gece hesabı açma işlemi yapıldı, kendisi sabah uyandığımda bakacağım dedi tama m dedim ama ben değil o beni engellemiş :) hesap açıldı ve nickini değiştirdi.

2- suanda kendisinin attığı para hala papara hesabımda duruyor, paparadan hesabı yeni açtığında para gönderme ve çekme işlemi yapamıyorsun. ancak hesabını onaylaman veya papara card cıkarman lazım. benim onaylı bir hesabım olduğu için papara card cıkarmam gerekiyor onun icinde D&R - CarrefourSA - Gibi yerlerden temin etmem lazım. çalıştığım için temin edemiyorum haftaya pazar kartı alır yinedebana attığı ücreti iade ederim. 50 tl beni zengin etmez .
Hadi lan ordan. Adminler bu arkadaşa kesinlikle inanmayın külliyen yalan söylüyor. Hesap açılsa burda niye boş yaygara yapıp siteyi meşgul edeyim aptal. Senin ağzına yalan yuva yapmış. Aklınca adminlerikandırıyorsun. Allah şahidim olsun adminlerden birisi gelsin maili alsın şifresi ile beraber kontrol etsin. Açıldıysa ve öyle bir şey yaptıysam iki gözüm açık gideyim. Hadi hodri meydan.

Credits
299
Rating - 0%
MÜSLÜM BABA

Users who are viewing this thread