Karnı Aç Olan Kalmasın (1 Viewer)

Credits
10,310
Yemek sepeti istediğiniz tatlı yemek pizza vesayre ne varsa sipariş edilir

%40 komisyon ile

Önden sipariş ediyorum aracı fln demenize gerek yok

siparişi geçerim adresinize arayıp istediğiniz restoran vesayre teyit alırsınız siparis geçmiş mi diye ödememi alırım

Şimdiden herkeze afiyet olsun

Credits
10,310

%40 komisyon ile

siparişi geçerim adresinize arayıp istediğiniz restoran vesayre teyit alırsınız siparis geçmiş mi diye ödememi alırım

Not aş evi değilim belesciler uzak durun mk

Credits
2,694

%40 komisyon ile

G

Credits
668
Reis iyi hoş da polisle gelirse yemek problem
Bundan 2 sene önce r10'da milkoç diye bir hırsız dolaşıyordu. Bana da denk geldi bir iş yaptırmak için birilerini arıyordum. Numaramı bırakmıştım.

Birisi bana wptan yazdı, benimde o an yaptırmam gereken bir iş vardı, fazla takılmadan incelemeden bununla iş konusunda anlaştık. Parayı attım, lan sonra öğrendim bu r10'na dadanan hırsızmış.

Neyse küfür ediyorum, parayı istiyorum yok. Neyse samimiyet kurduk falan ben de işteyim çalışıyorum. Gel sana yemek ısmarlamayacağım dedi, paramı at dedim. Ben de alınan para dönmez dedi.
Neyse işte bu ibne bana cidden yemek ısmarladı, para da öyle havada kaldı.

İşin ilginç yanı, ben bir yandan da tırsıyorum polis gelir diye ama kurye geldi amk. Sonraları duydum ki, bu lavuğu yakalamışlar. Çok can yaktığı için. Bunu sağlam dövmüşler, artık ne denli doğru bilmem.

Users who are viewing this thread