Kayıt Ol 125 TL + 50 TL'de Toplamda 175 TL Para Kazan ! (1 Viewer)

Aspect 

Aspect İs Back 😘
Credits
15,252
#BİTEXEN 125₺ ÇEKİLEBİLİR AİRDROP

✳️ Referans linkinden kaydol

✳️ KYC Doğrulamayı tamamla

✳️ 125₺ ödülü kazan

✳️ 50₺ De Biz Verelim

Referans Linki: https://www.bitexen.com/sign-up?ref=420865019

ETKİNLİK YAPIM AŞAMASI VE ADIMLAR :

KYC (Ki.mlik doğrulama) işlemini yapın.
İkametgahınızı e-devletten alıp yükleyin. (Kuruma ibraz: BİTEXEN) seçeneğinden kolayca indirebilirsiniz ikametgahı.

3. Adım olan müşteri tanıma formunu doldurun. Bu form kyc ve adres onayı yapıldıktan sonra açılır.
Son olarak gelecek olan parayı çekebilmeniz için teyit amaçlı kendi banka hesabınızdan bitexene 1 TL yükleyin ve parayı çekin.

TÜM ADIMLAR TAMAMLANMIŞ OLUP, SİZDEN GELECEK OLAN 20 BTXN BİZİM HESABIMIZA TANIMLANDIKTAN SONRA

ANLIK OLARAK 50 TL ÖDEMENİZİ BANKA HESABINIZA HAVALE GEÇECEĞİZ.
Yani toplamda 125 + 50 olarak 175 TL kazanacaksınız.

Not : Etkinliğin bitme durumları, kayıt olduktan sonra ödülün bize yansımama gibi durumlarında kesinlikle ödeme yapılmayacaktır.

Not 2 : Sizde insanları davet edip ödül almak istiyorsanız hesabınızın eski olması gerekmektedir. Bitexen yeni hesaplardan davet edilen üyelikleri kabul etmiyor ve ödül vermiyorlar. Yine bizim linkimiz ile insanları, arkadaşlarınızı veya eşinizi dostunuzu davet edebilirsiniz.

Yoğunluk olduğu için kyc onay süreci 2 güne kadar sürebiliyor. Mail atarsanız ya da mesai saatleri içerisinde Bitexen'i ararsanız süreci hızlandırıyorlar.
Hesabınızın onay sürecini hızlandırmak için [email protected] adresine ;

Merhabalar, bir kaç saat önce üyelik gerçekleştirdim fakat hala hesabım onaylanmadı, Tüm istenilenleri eksiksiz yerine getirdim. Lütfen kontrolü sağlar mısınız ? Mail : xx Tel : xx
şeklinde mail atmanız, hesap onay zamanınızı hızlandıracaktır.

PM üzerinden, Referans linkiniz ile üye oldum üye olma saatim : XX Ağustos/Eylü 11:47 - mail adresi XX***********@gmail.com kyc ve ikametgah doğruladım işlemleri yaptım 20 btxn yattı // şeklinde yazınız.

Lütfen 20 BTXN hesabınıza tanımlanmadan iletişime geçmeyiniz.

Users who are viewing this thread