Keylogger ile Bilgisayara Sızma (1 Viewer)

Credits
130
Rating - 0%
Merhaba bilgisayarlara keylogger tekniği ile sızmayı bilgi almayı göstereceğiz bu teknikle neler mi yapabiliriz

bilgisayarın webcamine erişebiliriz anlık olarak yaptığı işlemleri görebilir

bastığı tuşa kadar takip edebiliriz şimdi başlayalım.

Adım 1 : En aşağıda verilen linkten hakops keylogger v13 sürümünü indiriyoruz.

Adım 2 : Virüs programımızı ve güvenlik duvarımızı kapatıyoruz bir virüs oluşturacağız çünkü

bu tür araçlar oluşturduğumuz virüsü silecektir veya oluşturmamıza engel olacaktır.

Adım 3 : Keyloggerı Aç Önerilen Ayarları Otomatik İşaretlesin Diye bir kısım olması gerekiyor

oraya evet diyeceksiniz.

Adım 4 : Sonrasında sol üst tarafta bulunan kırmızı tarafa tıklayıp adım adım virüsümüzü tamamlayacağız.

Adım 5 : Logları Mail İle Ala Basıyoruz smtp.yandex.com.tr Yi Seçiyoruz Port a 465 Yazıyoruz.

Mail Yazan Yere Yandex Mailiniz varsa giriyorsunuz şifresi ile beraber yoksa bir yandex maili açıyorsunuz

çünkü mailinize gelecek tüm her şey ayrıca log alma aralığını 20 ve 10 dk arası yapıyoruz.

Adım 6 : Sağ Yukarıda Ayarlara Basın Serveri windows açıldığında açı açıyoruz ve appdata/mscvin.exe yapıyoruz

sonrasında başlangıç anahtarı MicrosoftUpdate Olacak Sonra Aşağıdan sadece server'a

gizlilik niteliği veri seçiyoruz ve extra seçeneklere geçiyoruz orayı kendinize göre yapın

Adım 7 : Şifrelere basıp orayıda geçiyoruz sonra izleme takibe basıyoruz ekran görüntüsü al'ı

açıyoruz görüntü kalitesini %80 yapmamız yeterlidir.

Adım 8 : Bulaşma Yayılmayıda geçiyoruz engelleme kısmına geliyoruz UAC Kapatı Seçelim Ve

Güvenlik Duvarı Kapatı Seçiyoruz.

Adım 9 : İcon ayarı vs yaparsınız

Adım 10 : Sonra Oluştura basıyoruz ve oluşuyor Şimdi tek kalan şey bunu kurbana iletmek olacak

bunuda Sosyal mühendislik ile kurbana Yedirmeniz Gerek Orasıda Size Kalmış .

Hakops Keylogger v13 İndirme Linki :

https://yadi.sk/d/rbso8GotejZvR?fbclid=IwAR26UGt0Uq0DhXBAAjMdIkGyobJeEwRyck-GJ58Q4aEi59OarG9cJIX1AFI
Fearless_06 (1).png

Last edited:

Users who are viewing this thread