Kiralık hacker ariyorum (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
sen ciddi misin taşaq mı geçiyorwsun yoksa
Yemin ediyorum babamin mutehitten mazeme almasi icin 20 bin tl aldigini gorunce arabada bu tezgahi kuruyorlar babamin kaninda kodein diye birsey çıkıyor hatta arabayida kanala atiyorlar 20 bini alip kayboluyorlar lutfen biri bize yardimci olsun adamlarin konumunu bulsun

Clintwood

x7style
Credits
4,152
Rating - 100%
dostum ip adresi tam adres vermez. konum için izin isteyen bi uygulama yapmak gerek, adam okeye bastığı an yeri belli olur veya android kullanıyorsa gmail hesabından cihazlarım bölümden canlı olarak izleyebilirsin.

Credits
1,798
Rating - 33.3%
dostum ip adresi tam adres vermez. konum için izin isteyen bi uygulama yapmak gerek, adam okeye bastığı an yeri belli olur veya android kullanıyorsa gmail hesabından cihazlarım bölümden canlı olarak izleyebilirsin.
ip adresi vermez yanlış olmuş ip adresinden iss öğrenilir iss'ten adres öğrenilebilir

Credits
1,798
Rating - 33.3%
Yemin ediyorum babamin mutehitten mazeme almasi icin 20 bin tl aldigini gorunce arabada bu tezgahi kuruyorlar babamin kaninda kodein diye birsey çıkıyor hatta arabayida kanala atiyorlar 20 bini alip kayboluyorlar lutfen biri bize yardimci olsun adamlarin konumunu bulsun
public ip biliyormusun zencilerin link ile konumunu almaya çalış onlara ulaşabilyorsan

Credits
0
Rating - 0%
Ben anlamiyorum ama yapabilene 1000 tl vericektim baabm 1500 e arttir belki cikar dedi yapana 1500 tl vericem helal alin teri ile kazanilmis para bizim o itler gibi insanlarin rizik i ile isimiz olmaz muhakkkaki onlarin ahiret dostu seytandir

Credits
586
Rating - 0%
Arkadaşlar babamı iki tane zenci dolandırdı toplamda 20.000 TL sini çalıp kaçtılar ariyip bulamıyoruz polis de bulamadı adamların telefon numaraları mevcut sadece elimde adamları arıyoruz konumunu bulana helalinden alın teri ile kazanılmış 1000 TL vericem kali linux üzerinden toollarla yapılıyormuş dusundumki adamlara link atsam yerlerini bulabilirmiyim diye denedim yapamadım bir arkadaşım bu forumu önerdi nurdan hacker kirala dedi bana bir tek siz yardımcı olursunuz adamın konumunu bulun Türkiye'nin neresinde olursa bulurum ben
siber suçlar bulamadıysa bizde bulamayız

Credits
0
Rating - 0%
Dosyaya 3 ay a anca bakacaklarmis daha bakmadilar adam kacar diye korkuyoruz zaten turkiyede dava sistemi cok yavas isliyor bana bir an once ipden konum bulabilecek biri lazim

Credits
3,209
Rating - 0%
Arkadaşlar babamı iki tane zenci dolandırdı toplamda 20.000 TL sini çalıp kaçtılar ariyip bulamıyoruz polis de bulamadı adamların telefon numaraları mevcut sadece elimde adamları arıyoruz konumunu bulana helalinden alın teri ile kazanılmış 1000 TL vericem kali linux üzerinden toollarla yapılıyormuş dusundumki adamlara link atsam yerlerini bulabilirmiyim diye denedim yapamadım bir arkadaşım bu forumu önerdi nurdan hacker kirala dedi bana bir tek siz yardımcı olursunuz adamın konumunu bulun Türkiye'nin neresinde olursa bulurum ben
Polis bulamadıysa sanmıyorum ama umarım bulursunuz

Users who are viewing this thread