Öneri kız rankları ve diğer özel ranklar kalksın (1 Viewer)

Credits
8,954
Rating - 0%
öncelikle forumda çok gereksiz rank dağıtımı başladı ve bunları almayı en basite indirdiler kimse yanlış anlamasın fakat ben de kız olarak sıkıldım bu durumdan ve bütün kız ranklarının kalkmasını istiyorum her şey mesaj sayısı ve reacte göre olmalı eğer kız olduğumuzu belirtmek istiyorsanız kız rozeti getirebilirsiniz böylelikle kız olup olmadığıda anlaşılır diğer bir konuda legend, son zamanlarda aşırı fazla legend çoğaldı o en eskilere biraz haksızlık olmuş gibi senelerini yıllarını vermiş adamlar onu alırken öbürü tek cümleyle alıyorsa biraz sıkıntılıdır onun harici özel ranklar da aşırı fazlalaşmaya başladı bence tüm forumu baştan bir rank incelemesi altına sokmaları gerekiyor.

L U N A🌙 

Eğer Hayat Buysa,Ben Kodlarda Saklıyım.
Credits
4,486
Rating - 100%
öncelikle forumda çok gereksiz rank dağıtımı başladı ve bunları almayı en basite indirdiler kimse yanlış anlamasın fakat ben de kız olarak sıkıldım bu durumdan ve bütün kız ranklarının kalkmasını istiyorum her şey mesaj sayısı ve reacte göre olmalı eğer kız olduğumuzu belirtmek istiyorsanız kız rozeti getirebilirsiniz böylelikle kız olup olmadığıda anlaşılır diğer bir konuda legend, son zamanlarda aşırı fazla legend çoğaldı o en eskilere biraz haksızlık olmuş gibi senelerini yıllarını vermiş adamlar onu alırken öbürü tek cümleyle alıyorsa biraz sıkıntılıdır onun harici özel ranklar da aşırı fazlalaşmaya başladı bence tüm forumu baştan bir rank incelemesi altına sokmaları gerekiyor.
+ Katılıyorum

Credits
16,061
Rating - 0%
Katılıyorum yöneticilere bir kaç kez yağ çekip legend alan bile var
Kontrol edilsin haksız yere birtane tankım yok 😀

Credits
98,910
Rating - 100%
Kız rozeti gelmez, rank var. Yetmiyor mu ne doyumsuzsun @Stella

Legend rankları artabilir - eksilebilir bunu biz karar veririz. Verilen emekleri göz ardı edemeyiz.

Şuanda rank sisteminde dün nasılsa bugünde öyle devam edecektir. React ve mesaj sayısı halen devam ediyor. Rütbe gereksinimleri adlı konuyu inceleyeniz.

Users who are viewing this thread