@klonzy adlı arkadaştan 300 tl dolandırıldık (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
64
Rating - 0%
Önceden alışverişimiz olan bir arkadaşımızdı bu. Ortakla beraber bir hesap daha alacaktık bundan lakin ödemeyi attık hesabı vermedi tg de adını değiştirdi veya hesabını sildi. ss ler mevcut @admin resim 1.jpgresim 2.jpg

Credits
7,261
Rating - 83.3%
825Db.png

Credits
64
Rating - 0%
ne alaka kanka normalde çoğu alışverişimizi esc li yapıyoruz. Bu adamlada önceden alışverişimiz vardı. Hatta @SkullZ da alışveriş yapmış sanırım bu şahısla.

Credits
2,026
Rating - 0%
ne alaka kanka normalde çoğu alışverişimizi esc li yapıyoruz. Bu adamlada önceden alışverişimiz vardı. Hatta @SkullZ da alışveriş yapmış sanırım bu şahısla.
Senle SkullZ'la birmisin aq onu doldırmaya götü yok buldu 2 level adamı dolandırı tabi neyse geçmiş olsun

Credits
1,831
Rating - 100%
Kanka seni daha tanımıyorum bile yanlış kişiyle karıştırıyorsun haberin olsun benim telegram adım öyle bile değil amk şikayet konusu açarak araştırıp aç insanları yanlış algı yaratma

Credits
1,831
Rating - 100%
Ayrıca ben hesap alım satım bile yapmıyorum amk isim benzerliği var şu forum da yaptığım tek şey hesap kapama açma oldu hiç bir zaman hesap alım satım yapmadım o dediğin admini dahi tanımıyorum hiç bi alışverişimiz de olmadı kendisi söylesin tanıyorsa beni

Credits
7,261
Rating - 83.3%
Kanka seni daha tanımıyorum bile yanlış kişiyle karıştırıyorsun haberin olsun benim telegram adım öyle bile değil amk şikayet konusu açarak araştırıp aç insanları yanlış algı yaratma
Aga tg den tokati atip burda tanimiyorum ayagina yaramadığını nerden bilicez ki buyuk ihtimal atmissin cocuga tokati

Credits
1,831
Rating - 100%
Aga tg den tokati atip burda tanimiyorum ayagina yaramadığını nerden bilicez ki buyuk ihtimal atmissin cocuga tokati
Bilader atmadığım tokatın lafını yiyorum şaka gibi ŞSÖFÖXŞAŞWÖÖAŞZŞC şu admin gelsin söylesin beni tanıyormuymuş diye spy de sadece hesap kapatıp açıyorum ben hesap alım satım yapmıyorum diyorum

Credits
64
Rating - 0%
ahahahahh çok ,iyi ya o yüzden tg deki adını herşeyini sildin dimi süper kanka @ceyhunofficialz instagramın da var tg deki adın da buydu herşeyi değiştirdin @SkullZ bakar mısın dostum

Credits
64
Rating - 0%
sen değilsen tg grubundan niye çıktın o zaman üye ara kısmına klonzy yazıyorum çıkmıyor. Dostum lütfen 300 tl mizi geri ver konu kapansın.

Credits
1,831
Rating - 100%
ahahahahh çok ,iyi ya o yüzden tg deki adını herşeyini sildin dimi süper kanka @ceyhunofficialz instagramın da var tg deki adın da buydu herşeyi değiştirdin @SkullZ bakar mısın dostum
Kanka Allah çarsn ki bak senle bi kere dahi ticaret yapmışlığım yok o admin de dahil tg de ismim vallaha o bile değil ciddi anlamda yanlış algı yaratıyosuj spy ismini bilmiyor musun sen çocuğun amk

Credits
1,831
Rating - 100%
sen değilsen tg grubundan niye çıktın o zaman üye ara kısmına klonzy yazıyorum çıkmıyor. Dostum lütfen 300 tl mizi geri ver konu kapansın.
Kanka tg grubunuza bi kere dahi girmedim inandırmak için napmam lazım yani atmadığım tokatla suçlanıyorum amk

note

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
1,368
Rating - 100%
Bilader atmadığım tokatın lafını yiyorum şaka gibi ŞSÖFÖXŞAŞWÖÖAŞZŞC şu admin gelsin söylesin beni tanıyormuymuş diye spy de sadece hesap kapatıp açıyorum ben hesap alım satım yapmıyorum diyorum
Küçük tosuncuk seni 😁😁

note

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
1,368
Rating - 100%
Adminler bu klonzy tokat atmış haberiniz olsun çünkü bir insanin yanlış yapıp yapmadığını sürekli küfür etmesinden anlarsınız

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Klonzy, benimle tgden konuşmalarını niye sildin ki? Orada bana esc olur musun diye yazmıştın. Kanıtlar ekran görüntüsü olarak bana telegramdan iletildi, kontrol sağlandı. Klonzy, sınırsız uzaklaştırıldı.

Credits
25
Rating - 0%
Klonzy, benimle tgden konuşmalarını niye sildin ki? Orada bana esc olur musun diye yazmıştın. Kanıtlar ekran görüntüsü olarak bana telegramdan iletildi, kontrol sağlandı. Klonzy, sınırsız uzaklaştırıldı.
ya abi seni daha tanımıyorum bile daha konuşup etmeden banlıyorsun bi araştır bak önce bak discord adresini veya telegramını instanı falan ver bana benle ne zaman konuştun çıldırıcam şimdi yanlış anlaşılma var bakın olayda tg veya insta falan verin konuşuyum sizinle konuşmama izin vermeden banlıyorsunuz atmadığım tokatın cezasını çekiyorum ya

Credits
25
Rating - 0%
abi şöyle bir tg hesabı sana ne zaman yazdı allah aşkına açıklasana bi ya bana bundan başka tg hesabım bile yok tg hesabını ver diyorum konuşmadan seninle uzaklaştırıyorsun dolandırıcılıktan yapmadığım suç yüzünden yediğim bana bak vallaha çıldırıcam

Attachments

• Screenshot_20220113-143251_Telegram.jpg
    Screenshot_20220113-143251_Telegram.jpg
    81.4 KB · Views: 21
Credits
25
Rating - 0%
nickimde bu bakın yani yazın inanmıyosanız mesajlaşmışmısınız diye biraz araştırır öyle konu açar insan ya isim benzerliği diyorum kolpa diyorsunuz

Attachments

• Screenshot_20220113-144112_Telegram.jpg
    Screenshot_20220113-144112_Telegram.jpg
    94.8 KB · Views: 18
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread