***Lamer-sitesi***.org HACKED ;) şizo & alper götten yiyor (1 Viewer)

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Skullz aslanım ne çabuk kafaladın sen bunları ? bukadar hızlı olacağını tahmin etmemiştim çee Tebrik ederim güzel bir ders verdin ve Casus olmak bir ayrıcalıktır sözünü tasdik etmiş oldun tekrardan çee , Şizofren noldu seviniyordun 1-2 üye geldi diye forumuna ? konu açıyordun reklam yapıyordun ? olmuyor değilmi böyle , domainler alıp siteler kurmakla olmuyor değilmi, yetenek istiyor, kendini tanrı manrı ilan etmek hiç olmuyor, bilgisiz zır cahil olduğunu kabul ettiğin gün kendine yapacağın en büyük iylik olacak. En azından gerçeklere karşı mücadele edeceksin ve belki biraz itibarın olacak.
Son olarak tek diyeceğim şey, kanatların olmadan uçurumlarda dolaşmamalısın okadar.

Biz büyük bir aileyiz, emeği geçenlere teşekkürler.

Paslanmıştım hızlandım biraz çee

Casus skullz vitaminsiz seni :D ellerine saglik hizli oldu ama :D

Işık hızında sm çekilir :D :D

A

Anarchosa

Sosyal mühendislik Hacking'in en büyük kollarından biridir. Hatta kendisi bambaşaka bir sanattır. Bu sanatın ustası herkes olamaz. Dünyadaki herkesin kandırma yeteneği vardır ama nedense büyük işler beceremezler. Ama SkullZ dostumuz becerdi. Saygı duyulması gerekilen bir davranıştır. Sosyal mühendislik denince aklına Z shadowdan başka birşey gelmeyen adamlar lütfen aradan çekilsin. Tekrar ellerine sağlık aşkım

Credits
0
Rating - 0%
Sosyal mühendislik Hacking'in en büyük kollarından biridir. Hatta kendisi bambaşaka bir sanattır. Bu sanatın ustası herkes olamaz. Dünyadaki herkesin kandırma yeteneği vardır ama nedense büyük işler beceremezler. Ama SkullZ dostumuz becerdi. Saygı duyulması gerekilen bir davranıştır. Sosyal mühendislik denince aklına Z shadowdan başka birşey gelmeyen adamlar lütfen aradan çekilsin. Tekrar ellerine sağlık aşkım
O zaman ben sizlerle abi kardeş olayım yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmesin sonra 2-3 ay .Sonra mod olayım size ihanet edeyim

Credits
0
Rating - 0%
Diyeceğim şudur ki siz siz olun hacker owner defacer kavramlarını unutmayın yoksa sanal sizi abi değil kahpe olarak hatırlar

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
@Mr.angel şu sanala siktir git sor bakalım, ben bana saldırmayan adama bir bok yapmış mıyım? Benim icraatlerimin yarısının bir sebebi var. Can sıkıntısından site basmıyorum. Bu siteyi de "Kahpelik" nedeniyle spy topraklarına soktuk :)

Credits
0
Rating - 0%
Skullz aslanım ne çabuk kafaladın sen bunları ? bukadar hızlı olacağını tahmin etmemiştim çee Tebrik ederim güzel bir ders verdin ve Casus olmak bir ayrıcalıktır sözünü tasdik etmiş oldun tekrardan çee , Şizofren noldu seviniyordun 1-2 üye geldi diye forumuna ? konu açıyordun reklam yapıyordun ? olmuyor değilmi böyle , domainler alıp siteler kurmakla olmuyor değilmi, yetenek istiyor, kendini tanrı manrı ilan etmek hiç olmuyor, bilgisiz zır cahil olduğunu kabul ettiğin gün kendine yapacağın en büyük iylik olacak. En azından gerçeklere karşı mücadele edeceksin ve belki biraz itibarın olacak.
Son olarak tek diyeceğim şey, kanatların olmadan uçurumlarda dolaşmamalısın okadar.

Biz büyük bir aileyiz, emeği geçenlere teşekkürler.
kral bu neçe konuşmadır böyle :)
@SkullZ emeğine sağlık yiğidim.

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
  • This message has been removed from public view.
pnAAmL.png

Dur cevap yazalımda kimse cevapsız kalmasın, sana warez konu aç diye yalvarmayacağımı dünya alem bilir, ama ben desemki şimdi sen facebooktan defalarca beni ısrarla ekleyip adminlik dilendin desem ve bende sana admin olmak istiyorsan warez konularını görmeliyim desem buna mesala yüzlerce insan inanır. Niye ? çünkü böyle itibarsız dolandırıcı birisi olduğunu cümle alem bilir, sen aslında çok önemli birşeyi kaybetmişsin oda itibarını güvenilirliğini.

Bende daha önce acemilik zamanlarımda çok hacklendim ancak senin gibi şizofrene bağlayıp herkes benden korkuyor ondan hackleniyorum gibi şeyler söylemedim, kendini böyle rahatlatabiliyorsan ne ala devam et en azından kafana takmamış olursun son birkaç ay içinde yediğin 4-5 indexi.

aSENSE

Genel Kurmay Başkanı
Credits
0
Rating - 0%
KESİN mk YİnE KarAnlık KazanDI SonuÇta

Credits
0
Rating - 0%
Yeni hevesleri kırmayalım bence arkadaşlar. Herkes bir zamanlar acemi değil miydi?:)

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Yeni hevesleri kırmayalım bence arkadaşlar. Herkes bir zamanlar acemi değil miydi?:)
Sorun acemi olmakta değil ki, hepimiz bir zamanlar hiçbir şey bilmiyorduk, asıl sorun hiçbir şey bilmeden her şey biliyormuş gibi davranıpta bu konu hakkında bilgili insanlara çamur atmak.

Credits
0
Rating - 0%
Sorun acemi olmakta değil ki, hepimiz bir zamanlar hiçbir şey bilmiyorduk, asıl sorun hiçbir şey bilmeden her şey biliyormuş gibi davranıpta bu konu hakkında bilgili insanlara çamur atmak.
Bu konuda sonuna kadar haklısın. Efendi gibi yerinde oturmuyorlar ve bulaşık oluyorlar ise söylenecek sözüm yok. Her koyun kendi bacağından demişler.

Users who are viewing this thread