lnstagram Taslak (1 Viewer)

Credits
1
Rating - 0%
Arkadaşlar instagram mavi tik telif taslağı bunlar nasıl yapılıyor kod vs bilmemiz lazım mı araştırıyorum fakat hiç bir yerde bununla ilgili bir şey yazmııyor burda da baktım nasıl yapıldığına dair bir şey bulamadım videosu fln var mı veya bilen burda açıklayabilir mi herşeyim hazır tek taslak eksik onuda kendim yapmak istiyorum

Rubin 

Man Down
Credits
6,951
Rating - 100%
Arkadaşlar instagram mavi tik telif taslağı bunlar nasıl yapılıyor kod vs bilmemiz lazım mı araştırıyorum fakat hiç bir yerde bununla ilgili bir şey yazmııyor burda da baktım nasıl yapıldığına dair bir şey bulamadım videosu fln var mı veya bilen burda açıklayabilir mi herşeyim hazır tek taslak eksik onuda kendim yapmak istiyorum
başka platformda da sormak için konuyu açmıştın bende altına cevap yazdım ordan alabilirsin cevabı..

LETRX

Abracadabra
Credits
32
Rating - 0%
Genellikle html kullanılıyor instagramın mavi tık maillerine bak aynısını html ile yapmaya çalış.

Credits
1
Rating - 0%
Gmailden ayarlayabilirsin mesala
Evet ama nasıl neye göre ayarlicam bir sürü farklı taslaklar yapıyorlar en ince ayrıntısına kadar anlatabilicek var mı bide spama düşmemesi için ne yapmalıyım

Credits
615
Rating - 0%
Evet ama nasıl neye göre ayarlicam bir sürü farklı taslaklar yapıyorlar en ince ayrıntısına kadar anlatabilicek var mı bide spama düşmemesi için ne yapmalıyım
Aq doğrulama filan geliyo ya facebook vs. O taslağı kopyalayıp instagrama dönüştürebilirsin

Users who are viewing this thread