Lol hesabım çalındı (1 Viewer)

Credits
28
Rating - 0%
Arkadaşlar discorddan ekran açtığım vakit odadaki ekran görüntüsünü alıp mail ile şifreyi değiştirdi cocukla yazışmalarım var hesabın kendine olduğunu kabullendiği fakat 4 5 gündür vericem diyip vermiyor cocuga ait ailesinin sosyal medyalarını bulduk yazıyoruz işte böyle böyle dolandırıcı falan diye ayrıyetten cocuğun ipsi var gmaile girdiği için fakat modemi reslediğinde ip değişiyor (discord konuşmaları kanıt yerine geçiyor mu ?) ve ben bu cocugun ailesine yazdığımda beni şikayet edebilirler mi iftira falan diye

𝔸𝔻𝕆ℕİ𝕊

SOYTARIYIM

SOYTARI
Credits
2,348
Rating - 0%
Konuyu okumadan belirtiyorum ki; ticaret yaptığınız kişi forumdan değilse veyahut forumdan olup ticarette esc kullanılmadı ise spy yetkililerinin herhangi bir işlem yapma yükümlülükleri yoktır.

𝔸𝔻𝕆ℕİ𝕊

SOYTARIYIM

SOYTARI
Credits
2,348
Rating - 0%
sadece danışmak için yazıyorum
İlk olarak hocam çocuğun kabul ettiği mesajları ekran görüntüsü al (olurda bir sorun çıkartmaya çalışırlar ise kişi kendi itiraf etti hesabımın bana ait olduğunu demen için). İkinci olarak da kanıtları olmadıkça iftira gibi bir dava açamaz yasal süreçte ciddiye bile alınmazlar.

Credits
28
Rating - 0%
İlk olarak hocam çocuğun kabul ettiği mesajları ekran görüntüsü al (olurda bir sorun çıkartmaya çalışırlar ise kişi kendi itiraf etti hesabımın bana ait olduğunu demen için). İkinci olarak da kanıtları olmadıkça iftira gibi bir dava açamaz yasal süreçte ciddiye bile alınmazlar.
discord konuşmaları geçer mi

Users who are viewing this thread